Program TV
Wszystkie seriale
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Znaki 2
od 1 czerwca we wtorek 20:00
Znaki 2Zło w Sowich Dołach nie śpi, a mieszkańcy miasteczka żyją w strachu z powodu dziwnych zdarzeń, nawiedzających tę okolicę.
Zawsze warto
 
Zawsze wartoNiesamowite historie trzech kobiet z różnych światów. Jakie losy czekają bohaterki serialu stworzonego z myślą o kobietach i dla kobiet.
W rytmie serca
wtorek od 9:00
W rytmie sercaSerial z udziałem największych polskich gwiazd. Poznaj losy bohaterów na życiowym zakręcie i ich od dawna skrywane sekrety.
Wojna i pokój
 
Wojna i pokójEkranizacja epopei na podstawie prozy Lwa Tołstoja, to największa pod względem budżetu produkcja w historii europejskiej telewizji!
Ultraviolet
 
UltravioletOpowieść o detektywach-internautach, którzy gdy zawodzi policja, rozwiązują tajemnicze i zawiłe zagadki kryminalne.
To nie koniec świata!
czwartek od 9:00
To nie koniec świata!Czy Annę i Pawła połączy miłość? Perypetie dwojga to zabawna historia, której osią jest zderzenie dwóch zupełnie różnych światów.
Szpilki na Giewoncie
czwartek od 8:00
Szpilki na GiewoncieLekki ton, śmieszne sytuacje, dowcipne dialogi, zacięta rywalizacja i miłość oraz przepiękne krajobrazy i plejada świetnych aktorów.
Świat według Kiepskich
poniedziałek-piątek od 16:00 i niedziela od 16:30
Świat według KiepskichKultowy polski sitcom, który nie ma sobie równych na polskim rynku telewizyjnym i wciąż zyskuje nowych fanów.
Świat według Bundych
poniedziałek-piątek od 15:00
Świat według BundychPerypetie typowo amerykańskiej rodziny, ukazane w krzywym zwierciadle. Jeden z najsłynniejszych sitcomów na świecie.
Ślad
poniedziałek-piątek 20:00
ŚladMroczny, ale jakże fascynujący świat zagadek kryminalnych. Przestępstwo doskonałe nie istnieje... Po każdej zbrodni zostaje ślad!
Sekrety rodziny
codziennie od 4:00
Sekrety rodzinyIle jesteśmy w stanie poświęcić, aby ukryć to, co najbardziej wstydliwe, upokarzające i kontrowersyjne?
Rodzina zastępcza
piątek od 9:00
Rodzina zastępczaPrzesympatyczna rodzinka, cudownym zrządzeniem losu skomplikowała sobie życie, decydując się na... założenie rodziny zastępczej.
Przyjaciółki. Sezon 1
poniedziałek od 9:00
Przyjaciółki. Sezon 1Inga, Patrycja, Zuza i Anka zawsze, o każdej porze, znajdą dla siebie czas i wspierają się w dowolnej życiowej sytuacji. A jak to się zaczęło?
Powiedz TAK!
 
Powiedz TAK!Wzloty i upadki czwórki trzydziestolatków, którzy nieoczekiwanie stają przed ważnymi życiowymi wyborami.
Pierwsza miłość
środa od 9:00
Pierwsza miłośćSkomplikowane i często dramatyczne losy Marysi Radosz, jej rodziny i przyjaciół, ale też pełne radosnych chwil i miłosnych zauroczeń.
Niania
poniedziałek-piątek 13:00
NianiaFrania Maj, po utracie pracy i rozstaniu z narzeczonym, przypadkiem obejmuje posadę niani w domu majętnego producenta tv.
Na ratunek 112
codziennie od 1:00
Na ratunek 112Serial docu-soap prezentujący kulisy nierzadko dramatycznej pracy dyspozytorów z Centrum Pomocy Ratunkowej.
Mayday
poniedziałek 20:00
MaydayKinowy przebój w ekskluzywnej wersji z plejadą gwiazd, m.in. Piotr Adamczyk, Anna Dereszowska i Weronika Książkiewicz.
Malanowski i Partnerzy
poniedziałek-piątek od 19:00
Malanowski i PartnerzyPiątka prywatnych detektywów wspólnie rozwiązuje różnorodne sprawy kryminalne, zgłaszane przez klientów tytułowego biura.
Komisarz Mama
od 4 czerwca w piątek 20:00
Komisarz MamaObdarzona niezwykłą intuicją komisarz Maria Matejko po dziesięciu latach przerwy wraca do pracy w Wydziale Kryminalnym...
Hotel 52
 
Hotel 52Od dnia premiery serial cieszy się niesłabnącą popularnością i otwiera widzom szeroko drzwi do luksusowego stołecznego hotelu.
Gliniarze
poniedziałek-piątek od 18:00 i soboty od 17:00
GliniarzeTrzymające w napięciu sprawy kryminalne, dynamiczne akcje policyjne i najnowsze rozwiązania w walce z przestępczością.
Chirurdzy
 
ChirurdzyZaskakujące zwroty akcji i dramatyczne konsekwencje decyzji, podejmowanych przez tytułowych bohaterów, na wagę ludzkiego życia.
Bez skrupułów
od 2 czerwca w środę 20:00
Bez skrupułówPięcioodcinkowy polityczny thriller w gwiazdorskiej obsadzie
o kulisach pracy policji oraz służb specjalnych.
Bad Boy
od 3 czerwca w czwartek 20:00
Bad BoySpecjalista od kina sensacyjnego Patryk Vega odsłania mroczne oblicze świata piłki nożnej w pełnym gwiazd serialu.