Program TV
Wszystkie seriale
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Znaki 2
 
Znaki 2Zło w Sowich Dołach nie śpi, a mieszkańcy żyją w strachu z powodu dziwnych zdarzeń w okolicy.
Zawsze warto
 
Zawsze wartoNiesamowite historie trzech kobiet z różnych światów. Jakie losy czekają bohaterki serialu stworzonego z myślą o kobietach i dla kobiet.
Wywiad
 
WywiadAgent amerykańskiej agencji cyberbezpieczeństwa wyposażony w superkomputerowy mikrochip w mózgu.
W rytmie serca
 
W rytmie sercaSerial z udziałem największych polskich gwiazd. Poznaj losy bohaterów na życiowym zakręcie i ich od dawna skrywane sekrety.
Wotum nieufności
 
Wotum nieufnościSerial na podstawie powieści Remigiusza Mroza. Ukazuje bezwzględny, brutalny i często niesprawiedliwy świat polityki.
Wojna i pokój
 
Wojna i pokójEkranizacja epopei na podstawie prozy Tołstoja, to największa pod względem budżetu produkcja w europejskiej telewizji!
Wikingowie
środa 20:00 i sobota 22:00
WikingowieTen serial to podróż do ekscytującego starożytnego świata. Jacy są bohaterowie? Co ich czeka?
Ultraviolet
 
UltravioletOpowieść o detektywach-internautach, którzy gdy zawodzi policja, rozwiązują tajemnicze i zawiłe zagadki kryminalne.
To nie koniec świata!
 
To nie koniec świata!Czy Annę i Pawła połączy miłość? Perypetie dwojga to zabawna historia, której osią jest zderzenie dwóch zupełnie różnych światów.
The Good Doctor
 
The Good DoctorDramat medyczny, który bije rekordy popularności w USA i z powodzeniem prezentowany na całym świecie.
Teściowie
 
TeściowieSerial komediowy pokazujący w krzywym zwierciadle współczesne obyczaje i stare jak świat konflikty pokoleniowe.
Tatuśkowie
 
TatuśkowieProdukcja o perypetiach czterech współczesnych trzydziestolatków, którzy mierzą się z wyzwaniami ojcostwa.
Szpilki na Giewoncie
 
Szpilki na GiewoncieŚmieszne sytuacje, dowcipne dialogi, rywalizacja i miłość oraz przepiękne krajobrazy i plejada świetnych aktorów.
Szeptunka
 
SzeptunkaLosy ludzi, którzy zwracają się o pomoc do kobiety, która dzięki znakom i specjalnej wiedzy pomaga im walczyć z przeciwnościami losu.
Święty
 
ŚwiętyByły policjant, a obecnie sołtys i właściciel baru nie potrafi przejść obojętnie, kiedy ktoś potrzebuje pomocy, a jego instynkt nigdy nie zawodzi.
Świat według Kiepskich
poniedziałek-piątek od 15:00 i niedziela od 18:00
Świat według KiepskichKultowy polski sitcom, który nie ma sobie równych na polskim rynku telewizyjnym i wciąż zyskuje nowych fanów.
Świat według Bundych
 
Świat według BundychPerypetie typowo amerykańskiej rodziny, ukazane w krzywym zwierciadle. Jeden z najsłynniejszych sitcomów na świecie.
Strażnik Teksasu
czwartek od: 20:00
Strażnik TeksasuKlasyka amerykańskiej telewizji. W Polsce zaskarbił sobie grono zagorzałych fanów i przez wielu uważany jest za kultowy.
Stawka większa niż życie
 
Stawka większa niż życieAgent J-23 współpracujący z wywiadem radzieckim, wykonuje tajną misję w armii niemieckiej.
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny
poniedziałek 22:00 i 23:00
Sprawiedliwi - Wydział KryminalnySerial o życiu i pracy znakomitych śledczych z wrocławskiego wydziału kryminalnego pod kierownictwem charyzmatycznego naczelnika Kubisa.
Sługa Narodu Ukraina
 
Sługa Narodu UkrainaOryginalna produkcja z Wołodymyrem Zełenskim. Co się dzieje, gdy zwykły, uczciwy człowiek zostaje prezydentem?
Sługa Narodu
 
Sługa NaroduPolska wersja ukraińskiego serialu, który wyniósł do władzy, grającego w nim główną rolę Wołodymyra Zełenskiego.
Ślad
piątek od 20:00
ŚladMroczny świat zagadek kryminalnych. Przestępstwo doskonałe nie istnieje... Po zbrodni zostaje ślad!
Sekrety rodziny
 
Sekrety rodzinyIle jesteśmy w stanie poświęcić, aby ukryć to, co najbardziej wstydliwe, upokarzające i kontrowersyjne?
Rysa
 
RysaAdaptacja kryminału autorstwa Igora Brejdyganta, w której największą zagadką okazują się zepchnięte do podświadomości bolesne doświadczenia.
Rodzina zastępcza
 
Rodzina zastępczaPrzesympatyczna rodzinka, skomplikowała sobie życie, decydując się na... założenie rodziny zastępczej.
Przyjaciółki
poniedziałek od 9:00
PrzyjaciółkiInga, Patrycja, Zuza i Anka zawsze, o każdej porze, znajdą dla siebie czas i wspierają się w dowolnej, życiowej sytuacji.
Powiedz TAK!
 
Powiedz TAK!Wzloty i upadki czwórki trzydziestolatków, którzy nieoczekiwanie stają przed ważnymi życiowymi wyborami.
Pomóż mi
wtorek od 9:00
Pomóż miHistorie nastoletnich bohaterów i ich rodzin, w których przemilczane i bagatelizowane problemy doprowadzają do dramatów.
Pierwsza miłość
 
Pierwsza miłośćSkomplikowane losy Marysi Radosz, jej rodziny i przyjaciół, ale też pełne radosnych chwil i miłosnych zauroczeń.
Piękni i bezrobotni
 
Piękni i bezrobotniRobert Górski i Mikołaj Cieślak w serialu o współczesnych problemach Polaków. A z nimi Wojciech Kalarus oraz Anna Karczmarczyk.
Osaczony
 
OsaczonyZagadka śmierci dziecka, prawda o własnej przeszłości i mroczna układanka. Trzymająca w napięciu produkcja w znakomitej obsadzie.
Niania
poniedziałek-piątek od 14:00
NianiaFrania Maj, po utracie pracy i rozstaniu z narzeczonym, przypadkiem obejmuje posadę niani w domu majętnego producenta tv.
Narcos
od 2 marca sobota 22:00 i 23:10
NarcosKulisy pracy ludzi, którzy nie cofną się przed niczym, aby pokonać osławionego barona narkotykowego, Pablo Escobara.
Na ratunek 112
środa 9:00
Na ratunek 112Serial docu-soap prezentujący kulisy nierzadko dramatycznej pracy dyspozytorów z Centrum Pomocy Ratunkowej.
Miodowe Lata
 
Miodowe LataKultowy serial Polsatu z Cezarym Żakiem i Arturem Barcisiem w rolach Karola Krawczyka i Tadzia Norka.
Miasto Długów
 
Miasto DługówWindykacja od kuchni. Długi to często dramaty, ale jak się okazuje, ich egzekutor nie musi być wcale bezwzględnym służbistą.
Mecenas Porada
 
Mecenas PoradaAmbitna absolwentka prawa otwiera nietypową kancelarię i udziela konsultacji za niewielką opłatą - złotówka za minutę.
Mayday
 
MaydayKinowy przebój w ekskluzywnej wersji z plejadą gwiazd, m.in. Piotr Adamczyk, Anna Dereszowska i Weronika Książkiewicz.
Matka
 
MatkaThriller psychologiczny według pomysłu autora kryminalnych bestsellerów Igora Brejdyganta i Pauliny Murawskiej.
Malanowski i Partnerzy
wtorek od 18:00
Malanowski i PartnerzyPiątka prywatnych detektywów wspólnie rozwiązuje różnorodne sprawy kryminalne, zgłaszane przez klientów tytułowego biura.
Lulu
 
LuluSerial obyczajowy z dużą dawką humoru. Główna bohaterka po rozstaniu z mężem musi radzić sobie sama. Otwiera biznes...
Kuchnia
 
KuchniaGwiazdorska obsada, zabawne dialogi i aromaty francuskiej kuchni - oto przepis na najzabawniejszy i najsmaczniejszy serial.
Krejzi Patrol
poniedziałek od 20:00
Krejzi PatrolkrejziZwariowana komedia, w której można śledzić losy pechowych policjantów z małego posterunku w Krzemięcinie
Kowalscy kontra Kowalscy
 
Kowalscy kontra KowalscyKomediowa nowość! Plejada gwiazd, a do tego ogromna dawka dobrego humoru - tak potrzebnego nam w obecnych czasach!
Komisarz Mama
 
Komisarz MamaMaria Matejko to nietuzinkowa kobieta i matka czworga dzieci. Jak sobie radzi z nowymi wyzwaniami w trzecim sezonie?
Jednostka 19
 
Jednostka 19Strażacy ze Seattle ryzykują życiem, gdy śpieszą na ratunek, tym którzy potrzebują pomocy.
I kto tu rządzi?
czwartek od 18:00
I kto tu rządzi?Perypetie wdowca, byłego piłkarza pierwszoligowego klubu, który odkłada na bok swoją męskość i dla dobra córki przyjmuje posadę… gosposi.
Hotel 52
 
Hotel 52Popularny serial otwierający widzom szeroko drzwi do luksusowego stołecznego hotelu.
Gliniarze
sobota od 17:00 oraz codziennie od 6:00
GliniarzeTrzymające w napięciu sprawy kryminalne, dynamiczne akcje policyjne i najnowsze rozwiązania w walce z przestępczością.
Gierek
 
GierekGierek to nazwisko, o którym słyszał w Polsce każdy, ale nikt nie zna jego prawdziwej historii. Kim był naprawdę?
Fala zbrodni
wtorek od 20:00
Fala zbrodniWspółczesny serial policyjny w reżyserii Waldemara Krzystka. Policjanci zajmują się walką z przestępczością zorganizowaną.
Co ludzie powiedzą?
niedziela od 20:00
Co ludzie powiedzą?Snobistyczna gospodyni domowa chce wspiąć się po szczeblach drabiny społecznej, pomimo robotniczych powiązań jej rodziny.
Chirurdzy
 
ChirurdzyKonsekwencje decyzji na wagę ludzkiego życia, podejmowanych przez bohaterów i zmieniające ich własne losy.
Bez skrupułów
 
Bez skrupułówPięcioodcinkowy polityczny thriller w gwiazdorskiej obsadzie
o kulisach pracy policji oraz służb specjalnych.
Bad Boy
 
Bad BoySpecjalista od kina sensacyjnego Patryk Vega odsłania mroczne oblicze świata piłki nożnej w pełnym gwiazd serialu.
Backdoor - Wyjście awaryjne
 
Backdoor - Wyjście awaryjneSerial komediowy, jakiego jeszcze w kraju nie było! Produkcja i aktorzy przedstawią społeczne sytuacje w satyryczny sposób i pokażą widzom, że czasami humor to jedyne wyjście.
Ania z Zielonego Wzgórza
 
Ania z Zielonego WzgórzaWielokrotnie nagradzana ekranizacja słynnej powieści Lucy Maud Montgomery.
‘Allo, ‘Allo!
 
‘Allo, ‘Allo!Doskonała farsa z czasów drugiej wojny światowej, niemiecka okupacja we Francji oczami skorych do złośliwości Anglików.
Akademik
 
AkademikKiedy w jednym pokoju koedukacyjnego akademika mieszka sześcioro studentów, zderza się sześć różnych charakterów. Można spodziewać się mieszanki wybuchowej wydarzeń.
48h. Zaginieni
piątek 18:00 i 19:00
48h. ZaginieniEmocjonująca produkcja o pracy policyjnej grupy operacyjnej do spraw osób zaginionych. Ich wrogiem jest czas...