O Serialu

Bohaterów popularnego serialu czeka wiele niespodziewanych sytuacji. Marysia ratująca Dominikę z opresji, Artur i Kinga zmagający się z problemami wychowawczymi z Tomkiem, Kaśka otwierający swoje serce na miłość... A interesujących wątków wiosną będzie jeszcze więcej!

Marysia z pomocą siostry bliźniaczki po opuszczeniu szpitala psychiatrycznego powoli wraca do normalności. Z Michałem próbują odzyskać Julkę, którą podstępem zabrał Edward, biologiczny ojciec Domańskiej. Dominika angażuje się w odzyskanie siostrzenicy, planując jednocześnie zemstę na Edwardzie. Zamiary złej siostry nie podobają się Marysi, co doprowadza do kłótni. Dominika znika z życia siostry, czym wywołuje smutek Domańskiej. Po powrocie Julki do domu Marysia dowiaduje się, że jej siostra jest w areszcie. Nadchodzi czas spłaty długów. Kobieta szuka sposobu jak pomóc siostrze w ucieczce z więzienia. Pomaga jej Michał. Czy działania Domańskich przyniosą zamierzony skutek?

 

Artur postanawia zdobyć Dorotę. Kinga widząc bezradność byłego partnera, udziela mu rad, jak skutecznie poderwać kobietę. W międzyczasie Kulczyccy próbują wychowywać coraz bardziej problematycznego i kochliwego syna. Zauroczony nastolatek rozwija relację z Jolką, swoją dziewczyną, co powoduje lawinę niespodziewanych zdarzeń. Młodzi wystawią cierpliwość rodziców na ogromną próbę. Aby okiełznać uczucia nastolatków, wsparcie okazuje również ojciec Jolki, Fabian. To z nim Artur będzie szukał dzieci, gdy te postanowią uciec z domu.

 

Kaśka po śmierci żony bardzo długo był samotny. Jak się okazuje, Gosia zadbała o niego i zostawiła ukochanemu film, w którym wskazuje potencjalną kandydatkę do serca mężczyzny, Majkę. Kaśka idzie na randkę, jednak nie z tą kobietą, co powinien. Trafia na Lucynkę, która podaje się za Maję. Mężczyzna początkowo nie chce angażować się w związek z nową kobietą. Nie rozumie, dlaczego zmarła żona wybrała właśnie ją. Para zrywa znajomość. Kaśka poznaje prawdziwą Majkę, jednak niespodziewanie zaczyna tęsknić za Lucynką. Z którą kobietą stworzy związek Kaśka? Jak na nową miłość zareagują rodzina i przyjaciele?