O Serialu

Serial komediowy opowiada o życiowych i zawodowych perypetiach grupy kucharzy renomowanej restauracji w Warszawie, specjalizującej się w kuchni francuskiej. Główny bohater, w którego postać wciela się Patryk Cebulski, to początkujący kucharz, Maks. Jest młody, przystojny i ambitny i chce stać się kulinarnym wirtuozem, a tymczasem zostaje... mistrzem wpadek. Nowa praca stawia przed nim bowiem wyzwania, którym nie do końca potrafi on sprostać. Już pierwszego dnia zaczyna wątpić, czy kiedykolwiek zdoła zadowolić swojego genialnego, a zarazem aroganckiego i wybuchowego Szefa, którego gra Tomasz Karolak.

 

A to dopiero początek zwariowanych perypetii, bo na jego życiowej drodze stają: Maria Dębska w roli pięknej pani menadżer, Eryk Lubos jako charyzmatyczny właściciel tego lokalu oraz Marta Żmuda-Trzebiatowska, czyli właścicielka konkurencyjnej restauracji. Wszyscy oni mają swoje tajemnice, wplątują się w skomplikowane miłosne relacje oraz snują intrygi, które doprowadzają do komicznych katastrof...

 

Na czele serialowej kuchni stoi Okił Khamidov, który odpowiada za reżyserię oraz scenariusz tego serialu. „Kuchnia” to produkcja firmy Polot Media.