2022-08-05

„Chirurdzy”: Specjalny odcinek pełen napięcia i zwrotów akcji

0

Okrągły dwusetny odcinek serialu „Chirurdzy” pojawia się w 10. sezonie. Z tej okazji twórcy przygotowali widzom kilka niespodzianek w odświętnej oprawie. Zorganizowali bal, a dokładnie galę dobroczynną na rzecz szpitala Grey Sloan Memorial. Elegancja przyjęcia łączy się z rywalizacją o to, który oddział zbierze najwięcej pieniędzy. Emisja 10 sierpnia 2022 roku o godz. 11:00 w Polsat Seriale.

Seksowna elegancja
Jackson Avery jako nowy szef Grey Sloan Memorial organizuje charytatywną galę. Chciał, by było wytwornie i konserwatywnie, a robi się coraz bardziej seksownie. Wszyscy, którzy tej nocy nie mają dyżuru w szpitalu, przybyli odświętnie ubrani na uroczystość i doskonale się bawią. Tylko jedna osoba jest nie w humorze, a wręcz wściekła - jego dziewczyna, Stephanie, bo najwyraźniej Jackson o niej zapomniał.

Ostra rywalizacja
Szef stawia lekarzom wyzwanie: oddział, który zbierze najwięcej pieniędzy dla szpitala, dostanie aż 10 procent zebranej sumy. Zaczynają się ostre rozgrywki i nieczyste zagrania. Kto z chirurgów namówi dobroczyńców na największy datek i w zamian za co?

Rozstanie i randka
Owen i Cristina przyszli na imprezę razem, chociaż niedawno oficjalnie rozstali się. W trakcie gali rozdzielają się, by zacząć nowe życie. Komu poszczęści się i wprost z tego przyjęcia pójdzie na nocną randkę?

Praca wre
Tymczasem pod nieobecność tej nocy starszych i doświadczonych kolegów stażysta doktor Shane Ross zostaje gwiazdą ostrego dyżuru. Nareszcie może się wykazać i korzysta z tego. Z kolei Alex przeżywa trudne chwile, bo podejrzewa, że jeden z mężczyzn, przyjętych do szpitala po przedawkowaniu narkotyków, to jego ojciec, którego nie widział go od czasów dzieciństwa.

Chirurdzy” dwusetny odcinek w środę 10 sierpnia 2022 roku o godz. 11:00 w Telewizji POLSAT SERIALE.

#SERIALE_PAGINATION(46862 true)
Komentarze