2022-06-20

Paulina Chruściel o roli Marii w serialu „Komisarz Mama”

0

Tytułowa bohaterka to przede wszystkim niezwykle ciepły i wrażliwy człowiek, a jej nietypowe metody pracy oraz prywatne perypetie niejednokrotnie zaskoczą i rozbawią widzów. Paulina Chruściel stworzyła postać, której trudno jest nie lubić. Serial „Komisarz Mama” we wtorki i soboty w Polsat Seriale.

Jaka jest Komisarz Mama?
Co sama aktorka mówi o swojej bohaterce? - To, w jaki sposób Maria podchodzi do zagadek kryminalnych, w jaki sposób łączy fakty i tropy, jest absolutnie wyjątkowe. Łączy pełną empatii obserwację życia i ludzi i umiejętność dostrzegania niewidzialnych dla innych szczegółów. Jednocześnie wdaje się w przyjacielskie pogawędki z podejrzanymi i zagląda ludziom do lodówek i śmietników. Nie radzi sobie z internetem, łamie szpilki i nawet swoim podwładnym musi udowadniać, że ma rację - opowiada Paulina Chruściel.

Czysta aktorska frajda
Jak się pracowało nad rolą Marii Matejko? - Złożoność jej świata i charakteru dała nam szansę na zbudowanie wyjątkowej postaci. Jak rzadko kiedy w pracy nad serialem, mogłam pozwolić sobie na znalezienie charakterystycznego sposobu mówienia, specyficznego uśmiechu, gestów i spojrzeń - wyjaśnia aktorka. Dodaje też, że perypetie Marii - nie tylko te kryminalne, ale i te dotyczące jej życia, dzieciaków, mężczyzn - pełne specyficznego, prawie absurdalnego humoru. To wszystko dało mi w pracy wiele czystej, aktorskiej frajdy – dodaje odtwórczyni tytułowej roli.

„Komisarz Mama” we wtorki od godz. 9:00 oraz soboty o godz. 16:00 w Telewizji POLSAT SERIALE.

#SERIALE_PAGINATION(46862 true)
Komentarze