2021-05-26

Oto bohaterowie serialu „Komisarz Mama”. Poznaj ich!

0

Plejada gwiazd w obsadzie popularnej produkcji. W tytułowej roli Paulina Chruściel jako komisarz Maria Matejko, a towarzyszą jej m.in. Anna Dereszowska, Jakub Wesołowski, Krystian Wieczorek i Wojciech Zieliński. Czym się charakteryzują wszystkie najważniejsze postaci wserialu? Przedstawiamy ich sylwetki! „Komisarz Mama” od 4 czerwca w piątek o godz. 20:00 na antenie Polsat Seriale.

Oglądaj Komisarz Mama online na IPLA.TV.

Każdy odcinek „Komisarz Mama” to osobna zamknięta historia kryminalna rozgrywająca się w innym środowisku. Przestępcą może być przecież każdy: bogaty biznesmen, nielegalny imigrant czy osoba dotknięta chorobą psychiczną. Każda sprawa to wyzwanie, ale i wciągająca zagadka, którą Maria będzie starać się rozwiązać.

Maria Matejko (Paulina Chruściel)
Obdarzona niezwykłą intuicją komisarz, która po dziesięciu latach przerwy wraca do pracy w Wydziale Kryminalnym. Nie jest to łatwy powrót, bo mimo wielkiego talentu, zespół nie do końca ją akceptuje... Ale przede wszystkim jest matką czworga dzieci: nastoletnich Elizy i Juliusza oraz bliźniaków: Marcina i Leona. To właśnie na ich wychowaniu skupiała się przez ostatnie lata. Po wieloletniej przerwie w policji i rozstaniu z mężem postanawia jednak znowu realizować się zawodowo. Maria Matejko jest przenikliwą obserwatorką codzienności. Ma błyskotliwy umysł i wyróżnia się wielką inteligencją - w niesłychany sposób łączy fakty, posługując się kobiecą intuicją. Czy to pomoże jej, przekonać do siebie zespół i rozwiązać każdą trudną zagadkę?

Podkomisarz Piotr Żeromski (Wojciech Zieliński)
Jeden z największych krytyków Marii Matejko w Wydziale Kryminalnym. Nie lubi jej od pierwszego dnia pracy. Zależy mu na jej stanowisku i zupełnie tego nie kryje. Jest władczy i bezczelny. Bywa złośliwy, zasadniczy i prawie nigdy się nie uśmiecha. Mimo to jest bardzo inteligentny i błyskotliwy, co sprawia, że jest świetny w tym, co robi. Poświęcił się dla pracy, która jest jego całym życiem. Wydaje mu się, że wie o sobie wszystko, jednak pod wpływem Marii odnajduje w sobie cechy i zachowania, których istnienia sam nie podejrzewał. Czy uda mu się przekonać do szefowej?

Inspektor Patrycja Madalińska (Anna Dereszowska)
Szefowa Marii Matejko i całego zespołu. Profesjonalistka, konserwatywna w swoich poglądach. Nie lubi niekonwencjonalnych metod pracy i wierzy w moc zasad. W swoim wyglądzie jest również nienaganną perfekcjonistką. Piękna i atrakcyjna, zawsze mocno i nienagannie pomalowana oraz uczesana. W pracy trzyma wszystkich dookoła na dystans i sprawia wrażenie surowej i wymagającej szefowej. Z powyższych powodów również nie przepada za Marią i jej stylem oraz metodami.

Starszy aspirant Jan Rybczyński (Arkadiusz Smoleński)
Sympatyczny, pomocny członek zespołu Marii. Zazwyczaj nie wychodzi przed szereg, ale jest doskonałym obserwatorem. Można na niego liczyć w każdej sytuacji. Jest życzliwy i sprawiedliwy. Wraz z żoną Agatą oczekuje narodzin pierwszego dziecka, co zajmuje sporo jego uwagi.

Aspirant Roma Mazur (Anna Matysiak)
Najmłodsza w zespole Marii. Zamknięta w sobie, wycofana, nie wzbudza sympatii. Często nietaktowna, czasem nawet bezczelna. Nie przejmuje się opinią innych. Jednak wzorowo stara się wykonywać powierzone jej obowiązki. Bardzo uczciwa i rzetelna. Najbardziej nieprzenikniona członkini zespołu.

Helena Zawada (Joanna Niemirska)
Najbardziej doświadczona pracownica laboratorium dochodzeniowego. Zawsze uprzejma, życzliwa, z uśmiechem na twarzy. Ma ogromną wiedzę, jest niezwykle dociekliwa i dokładna, a przy tym swobodna, o pogodnym usposobieniu. To ona pierwsza dostrzega potencjał Marii i jako jedyna od samego początku jest do niej pozytywnie nastawiona.

Łukasz Idzikowski (Jakub Wesołowski)
Bardzo przystojny sąsiad Marii. Za sprawą wspólnie wypalonego papierosa wzajemnie wpływają na swoje decyzje życiowe. Łukasz zakochuje się w sąsiadce od pierwszego wejrzenia. Ciągle szuka pretekstu, żeby spędzać z nią każdą wolną chwilę i przebywać z jej dziećmi. Na drodze staje im jego dziewczyna, z którą nie potrafi zerwać... Co na to Maria?

Andrzej Matejko (Krystian Wieczorek)
Mąż Marii, z którym jest w separacji. Znów pojawia się w jej życiu, tym razem w najmniej odpowiednim momencie. Pomimo tego, co doprowadziło do rozstania, potrafi zarówno dzieci jak i Marię cały czas do siebie przekonać i zaczarować...

Pierwszy sezon serialu liczy 8 odcinków. Producentem wykonawczym jest Tako Media, reżyserem Marcin Ziębiński, a autorką adaptacji Justyna Pobiedzińska. Serial „Komisarz Mama” opiera się na francuskim formacie „Candice Renoir”, który doczekał się aż ośmiu sezonów!

„Komisarz Mama” od 4 czerwca w piątek od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT SERIALE.

Oficjalny profil „Komisarz Mama” na Instagramie - @komisarzmama

 
#SERIALE_PAGINATION(46862 true)
Komentarze