2022-03-29

„Komisarz Mama”: Trzeci sezon na antenie Polsat Seriale

0

Kontynuacja historii o pracy i życiu kontrowersyjnej Marii Matejko od 16 kwietnia. Dziesięć morderstw i setki podejrzanych. Tropy, które często prowadzą donikąd i zagadki niemożliwe do wyjaśnienia - tylko pozornie, bo dla pewnej siebie i zarazem czarującej policjantki nie ma spraw nie do rozwiązania. Trzeci sezon produkcji „Komisarz Mama” od 16 kwietnia o godz. 16:00 w Polsat Seriale!

Skomplikowane śledztwa i zawiłe życie uczuciowe
Czas na kolejne perypetie pewnej siebie, skutecznej a przy tym wszystkim niezwykle czarującej komisarz Matejko. Metody Marii znowu niejednokrotnie zaskoczą, ale komisarz Matejko nie kończy śledztwa, dopóki nie znajdzie prawdziwego zabójcy. Gdy trzeba, zatrudni się w barze jako kelnerka, a innym razem będzie kierowcą autobusu. Wszystko dla dobra śledztwa. Nie mniej niż sprawy kryminalne skomplikowane będzie jej życie uczuciowe. Z jednej strony skrywany przed zespołem romans z komisarzem Dębskim (Paweł Ławrynowicz), a z drugiej Piotr (Wojciech Zieliński) ukrywający swoje prawdziwe uczucia do Marii. Czy łatwiej będzie odnaleźć mordercę, czy ułożyć życie prywatne?

Komisarz Maria Matejko (Paulina Chruściel)
Piękna, pewna siebie komisarz. Rozstała się z mężem i po 10 latach przerwy wraca do pracy w Wydziale Kryminalnym. Jako matka czwórki dzieci musi jednocześnie radzić sobie z problemami wychowawczymi i nową zawodową rzeczywistością. To wyjątkowo złożona osobowość. Choć bardzo emocjonalna, trudno ją wyprowadzić z równowagi. Na złośliwości reaguje spokojem i pełnym ciepła uśmiechem. Silna, ale jednocześnie wrażliwa i empatyczna. Podczas rozwiązywania kryminalnych zagadek pokazuje swój niesamowity talent, ogromną inteligencję i doskonałą intuicję. W domu jest matką próbującą zapanować nad chaosem i czworgiem dzieci, a na randkach czarującą kobietą.

Podkomisarz Piotr Żeromski (Wojciech Zieliński)
Początkowo trudno mu było ukryć niechęć do Marii, której polecenia musiał wykonywać, a to on miał objąć kierownicze stanowisko, które ona otrzymała. Ale to zmieniło się i to diametralnie. Teraz rozumieją się bez słów. Czy to tylko przyjaźń, czy już coś więcej? Trauma – której doświadczył w finale poprzedniego sezonu - wpływa na jego służbę i dramatycznie komplikuje też jego życie prywatne. Piotr był uzależniony od środków przeciwbólowych. Co zrobi Maria, gdy pozna jego sekret?

Aspirant Roma Mazur (Anna Matysiak)
Najmłodsza w zespole Marii. Zamknięta w sobie, wycofana, nie wzbudza sympatii. Często nietaktowna, czasem nawet bezczelna. Nie przejmuje się opinią innych. Jednak wzorowo stara się wykonywać powierzone jej obowiązki. Bardzo uczciwa i rzetelna. Najbardziej nieprzenikniona członkini zespołu.

Inspektor Patrycja Madalińska (Anna Dereszowska)
Zasadnicza, pewna siebie i wymagająca szefowa. Zawsze z idealnie ułożoną fryzurą i podkreślonymi ustami. Rzadko pozwala sobie na uśmiech. Perfekcjonistka, która zupełnie nie rozumie sposobu działania Marii. Według jej idealnego planu komisarzem miał zostać Piotr, a nie nieprzewidywalna Matejko. Nawet będąc w zaawansowanej ciąży, nie zamierza nikomu pobłażać i nic nie umknie jej uwadze.

Komisarz Krzysztof Dębski (Paweł Ławrynowicz)
Prawdziwy twardziel. Na pozór wydaje się arogancki, ale Marię oczarował dobrze skrywaną przed światem, romantyczną stroną swojej natury. Poznali się… rywalizując o to, kto przejmie śledztwo. Ona wtedy szukała zabójcy młodej kobiety, on tropił sprawcę napadu na kasyno. Gdy ona miała ochotę zrobić mu potężną awanturę, on… zaprosił ją na randkę. W tym związku nuda jej nie grozi.

Technik kryminalistyki Alina Żuk (Hanna Śleszyńska)
Kobieta doświadczona i najstarsza w drużynie. Nie zależy jej za bardzo na tym, by ludzie ją lubili, nie zabiega o ich sympatię i ma specyficzne poczucie humoru. Ale jest fachowcem. Dla Aliny najważniejsze jest to, by dobrze wykonać swoją pracę. Zespół ją szanuje, a szefowa Maria polega na jej opinii. Choć wydawało się to niemożliwe, znalazły wspólny język.

Trzeci sezon serialu „Komisarz Mama” od 16 kwietnia w sobotę o godz. 16:00 w Telewizji POLSAT SERIALE.

#SERIALE_PAGINATION(46862 true)
Komentarze