2024-06-11

„Zombieland”: Komediowy horror w gwiazdorskiej obsadzie

0

Zahukany nieudacznik i kiepski macho razem walczą z nieumarłymi o przetrwanie. W rolach głównych Jesse Eisenberg i Woody Harrelson, którym partnerują Abigail Breslin, Emma Stone i Amber Heard. Czy zupełnie przypadkowi towarzysze zdołają stawić czoła niebezpieczeństwu, mimo że ich współpraca nie idzie jak po maśle? „Zombieland” w sobotę 15 czerwca o godz. 23:00 w Polsat Seriale.

Wybrańcy losu
W efekcie mutacji choroby szalonych krów plaga zamienia całą ludzkość w żądne krwi zombie. Zakażenia udało się uniknąć nielicznym, którym władze zalecają używanie nazw miejscowości, z których pochodzą, w czasie spotkań z innymi ocalałymi. Chodzi o to, aby zachować ostrożność i nie przywiązywać się do siebie - bo śmierć czyha za rogiem. Wśród tych, którzy przetrwali, jest fajtłapowaty student Columbus, który boi się własnego cienia oraz uwielbiający gorące laski, nieustraszony Tallahasse. Razem muszą stawić czoła najbardziej przerażającemu wyzwaniu w swoim życiu, czyli zniesieniu wzajemnego towarzystwa.

Droga do przetrwania
Sposobem na ocalenie nerda Columbusa jest zestaw zasad, którymi kieruje się na co dzień, takich jak „Strzeż się toalet” i „Użyj kciuka”. Z kolei Tallahasse po prostu lubi zabijać zombiaki. W walce o przetrwanie towarzyszą im dwie piękne, choć nie do końca szczere z nimi kobiety Wichita i Little Rock (Emma Stone i Abigail Breslin). Czy wspólnie dotrą do ziemi obiecanej, miejsca, które jest wolne od zombie?

„Zombieland” w sobotę 15 czerwca o godz. 23:00 w Polsat Seriale.

#SERIALE_PAGINATION(46862 true)