2024-03-18

„Hanna”: Dziewczynka, której przeznaczeniem było zabijanie

0

Trzymający w napięciu film z intrygującymi rolami Saoirse Ronan, Cate Blanchett i Erica Bany. Wychowana przez ojca w dziczy dziewczyna została przez niego wyszkolona w sztuce przetrwania i zabijania. Dlaczego musiał wybrać dla niej takie przeznaczenie? Czy jej unikalne talenty zostaną wykorzystane do zemsty? „Hanna” w nocy z soboty 23 marca na niedzielę 24 marca o godz. 00:10 w Polsat Seriale.

Przeznaczenie
Hanna ma 16 lat. Jest inteligentna i ciekawa świata. Ale to nie wszystko. Posługuje się bronią lepiej od niejednego komandosa. Nauczył ją tego ojciec, były agent CIA, bo wychowanie i szkolenie jego dziecka zmierzało do jednego celu - miała się stać perfekcyjnym zabójcą. Osiągnął to w stu procentach, tylko dlaczego?

Gra pozorów
W przeszłości rodziny Hanny kryje się tajemnica i są sprawy, które może zakończyć tylko bezwzględny zabójca. Czy jednak wymierzenie sprawiedliwości zawsze przynosi ulgę? Czy tajemnicza Marrisa jest wrogiem, czy sprzymierzeńcem? Film „Hanna” w intrygujący sposób splata elementy mrocznej opowieści i trzymającego w napięciu thrillera, prowadząc widzów przez kraje Europy aż do Maroka...

Mocna trójka
W tytułowej roli gwiazda młodego pokolenia wielokrotnie nominowana do prestiżowych nagród filmowych i laureatka Złotego Globu Saoirse Ronan („Małe kobietki”, „Pokuta”, „Lady Bird”). Jej ojca gra Eric Bana („Star Trek”, „Troja”, „Hulk”), a w Marissę wciela się dwukrotna lauretka Oscara Cate Blanchett („Aviator”, „Blue Jasmine”, „Elisabeth: Złoty wiek”).

„Hanna” w nocy z soboty 23 marca na niedzielę 24 marca o godz. 00:10 w Polsat Seriale.

#SERIALE_PAGINATION(46862 true)