2024-03-04

„72 godziny”: Kevin Costner w walce z terroryzmem i czasem

0

Planowana spokojna emerytura zmienia się w pełną napięcia akcję sił specjalnych. Cierpiący na nieuleczalną chorobę agent specjalny planuje skupić się na układaniu przed śmiercią swoich prywatnych spraw. Okazuje się jednak, że istnieje specyfik, który ocali mu życie. Może go zdobyć tylko w jeden sposób: wykonując misję i to w ściśle określonym czasie. „72 godziny” o północy z soboty na niedzielę 10 marca w Polsat Seriale.

Ostatnie przygotowania
Agent CIA Ethan Runner dowiaduje się, że jest śmiertelnie chory. Postanawia wykorzystać ostatnie miesiące życia i odbudować zaniedbane relacje z żoną i córką. Jednak przedwczesna emerytura nie jest mu pisana. Z byłym specem od zwalczania terroryzmu kontaktuje się agentka CIA, która proponuje mu układ, którego ceną jest życie.

Wyścig z czasem
Zgodnie z jej propozycją, jeśli Ethan w ciągu 72 godzin namierzy i zlikwiduje niebezpiecznego przestępcę o pseudonimie „Wilk”, dostanie eksperymentalne lekarstwo, które go wyleczy. Mężczyzna podejmuje wyzwanie, ale zadania nie ułatwia fakt, że w trakcie ryzykownej misji musi równocześnie zajmować się niesforną, nastoletnią córką.

Twórcy i obsada
„72 godziny” to thriller producentów takich przebojów, jak: „Uprowadzona”, „Jestem Bogiem” i „Szybcy i wściekli 6”. Scenariusz napisał mistrz kina Luc Besson („Leon zawodowiec”, „Piąty element”) wspólnie z Adim Hasakiem („Uwikłana”, „Pozdrowienia z Paryża”). Reżyserem jest McG („Terminator: Ocalenie”, „Aniołki Charliego”, „A więc wojna”). W głównej roli zdobywca dwóch Oscarów, Kevin Costner („Tańczący z wilkami”, „JFK”, „Yellowstone”), a jako agentka CIA Amber Heard („Aquaman”, „Dziewczyna z portretu”). Żonę i córkę Ethana grają Connie Nielsen („Gladiator”, „Wonder Woman”) i Hailee Steinfield („Prawdziwe męstwo”, „Bumblebee”, „Gra Endera”).

„72 godziny” o północy z soboty na niedzielę 10 marca w Polsat Seriale.

#SERIALE_PAGINATION(46862 true)