2023-10-24

Komedia „Moja macocha jest kosmitką” w Polsat Seriale

0

Zabawna opowieść o ziemskich perypetiach pięknej przybyszki z odległej galaktyki. Doświadcza ona erotycznego spotkania trzeciego stopnia z ekscentrycznym wdowcem, którego pasją życia jest badanie świadectw UFO. Gwiazdy kina lat osiemdziesiątych, Kim Basinger i Dan Aykroyd, w najlepszym wydaniu. „Moja macocha jest kosmitką” w niedzielę 29 października o godz. 13:00 w Polsat Seriale.

Gość z kosmosu
Tytułowa bohaterka zjawia się na Ziemi, odpowiadając na sygnał radiowy, który rozsyła w kosmosie profesor Steven Mills. Ten samotny naukowiec poświęcił się całkowicie idei poszukiwania życia w odległych galaktykach i niemal już nie wychodzi z laboratorium, mnóstwo czasu spędzając przy ogromnym teleskopie. Zaniedbuje przy tym swoją nastoletnią córkę, Jessie. Tymczasem w pobliżu jego domu ląduje pojazd kosmiczny i wysiada z niego istota, która wkrótce przybiera ponętną postać.

Podejrzany romans
Kosmitka przybiera imię Celeste i błyskawicznie nawiązuje znajomość z onieśmielonym badaczem przestworzy kosmicznych. Wkrótce potem wprowadza się do domu Stevena, odkrywając w zaciszu jego sypialni prawdziwe uroki ziemskiego życia. Tylko Jessie, z właściwą dla nastolatek przekorą, bynajmniej nie pała entuzjazmem na myśl, że piękna kobieta mogłaby zostać jej macochą. Bacznie obserwuje intruza i ku swojemu przerażeniu zauważa, że Celeste odżywia się, popijając… kwas z akumulatora.

Sposób na nastolatkę
Początkowa niechęć błyskawicznie znika, gdy pewnego razu Jessie omal nie ginie pod kołami rozpędzonego auta. Celeste, wykorzystując swoje nadprzyrodzone zdolności, ratuje dziewczynce życie. Urocza kosmitka wkrótce potem, już za aprobatą dziewczynki, wychodzi za mąż za jej tatę, co jednak prowadzi do kosmicznego wręcz zamieszania… Czy ten związek ma szansę na powodzenie?

Supergwiazdy w obsadzie
W postać Celeste wcieliła się Kim Basinger, laureatka Oscara za rolę w filmie „Tajemnice Los Angeles”, ponadto niezapomniana odtwórczyni pierwszoplanowych ról kobiecych w filmach: „Randka w ciemno”, „Dziewięć i pół tygodnia”, „Bez litości” i „Ucieczka gangstera”. W latach osiemdziesiątych, gdy powstał film, była jedną z najpopularniejszych i najatrakcyjniejszych gwiazd kina. Postać Stevena gra nominowany do Oscara, Dan Aykroyd („Wożąc panią Daisy”, „Ghostbusters: Pogromcy duchów”). W jego córkę wciela się Alyson Hannigan znana z filmów „Buffy: Postrach wampirów” i „American Pie”.

„Moja macocha jest kosmitką” w niedzielę 29 października o godz. 13:00 w Polsat SERIALE.

#SERIALE_PAGINATION(46862 true)