2023-05-22

„Małolaty na obozie”: Ojcowie kolejny raz w nowej dla nich roli

0

Sequel kinowego hitu „Małolaty u taty” w niedzielę 28 maja w Polsat Seriale. Komedia familijna w reżyserii Freda Savage'a, jednego z ulubionych dziecięcych aktorów z serialu „Cudowne lata”. W rolach głównych Cuba Gooding Jr. i Paul Rae. Emisja w niedzielę 28 maja o godz. 13:10 w Polsat Seriale.

Z chęciami za to bez doświadczenia
Kilka lat po wydarzeniach przedstawionych w filmie „Małolaty u taty” Charlie i Phil postanawiają zabrać swoje dzieci na obóz letni, w którym oni sami spędzali najlepsze wakacje swojego życia. Kiedy okazuje się, że miejsce podupadło i może zostać zlikwidowane, oni sami biorą na siebie prowadzenie obozu. Bez żadnej wiedzy na temat życia poza domem i umiejętności przetrwania w leśnej głuszy, ale za to z grupą obozowiczów o różnych charakterach i upodobaniach, to nie mogło się udać... A może jednak?

Kryzys i pomocna dłoń
Obaj ojcowie szybko uświadamiają sobie, że sprawy wymykają im się spod kontroli. Charlie zmuszony jest zadzwonić do swojego taty, pułkownika Bucka Hintona (w tej roli Richard Gant), żeby pomógł mu zająć się obozem i nauczył wszystkich pracy w zespole, wytrwałości oraz siły przebaczania… Czy uda im się ocalić obóz, do którego oni sami mają sentyment od czasów dzieciństwa? Jak to doświadczenie zmieni ich i ich dzieci?

Obsada i reżyseria
W oryginalnym filmie w rolę nieprzewidywalnych dwóch tatusiów wcielili się Eddie Murphy i Jeff Garlin. Tym razem są to Cuba Gooding Jr. i Paul Rae. Reżyserii filmu podjął się Fred Savage, znany z głównej roli Kevina Arnolda w przebojowym serialu „Cudowne lata”. Po zakończeniu kariery aktorskiej zajął się scenopisarstwem i reżyserią i ma na koncie współpracę z takimi produkcjami jak „Hannah Montana” czy „Ugly Betty”.

„Małolaty na obozie” w niedzielę 28 maja o godz. 13:10 w Telewizji POLSAT SERIALE.

#SERIALE_PAGINATION(46862 true)