2023-03-13

„I kto tu rządzi?”: Polski sitcom w gwiazdorskiej obsadzie

0

Bogusław Linda jako... gospodyni domowa, a w roli jego zwariowanej pracodawczyni Małgorzata Foremniak. Dwoje samotnych rodziców trafia na siebie na swojej prywatno- zawodowej ścieżce. Czy dwa mocne charaktery i przysparzające kłopotów dzieciaki będą w stanie stworzyć zgraną ekipę? Jak będzie wyglądało ich wspólne życie? „I kto tu rządzi?” od 18 marca w sobotę o godz. 11:00 w Polsat Seriale.

Problemy ojca
Tomek Czajka to samotny tata, który z powodu kontuzji i kurczących się oszczędności przez kilka ostatnich lat był zmuszony wynajmować mieszkanie w podrzędnej dzielnicy Warszawy. Ale mając na uwadze potrzeby swojej nastoletniej i wyjątkowo sprytnej córki, Marty, decyduje się opuścić to nędzne sąsiedztwo dla szansy lepszego życia w Konstancinie: ekskluzywnej, podwarszawskiej miejscowości, gdzie na Martę czeka dobra szkoła i odpowiednie towarzystwo.

Zapracowana matka
Agata Batycka jest zamożną, atrakcyjną i samotną rozwódką, pracującą w agencji reklamowej. Ma przed sobą dobrze zapowiadającą się karierę zawodową, nie narzeka też na brak powodzenia u mężczyzn. Coraz częściej jednak uświadamia sobie, że nie jest w stanie pogodzić obowiązków zawodowych z domowymi, a przede wszystkim z wychowaniem dziesięcioletniego syna, Kamila, który potrzebuje uwagi rodzicielskiej, a zwłaszcza silnej, męskiej ręki.

Zaskakujące rozwiązanie
Tomek, żeby osiągnąć swój cel, musi znaleźć zarówno mieszkanie, jak i nowe źródło utrzymania w nowym miejscu. Ma wyjątkowe szczęście, bo wkrótce trafia na ofertę pracy jako gosposia domowa Agaty i opiekun dla jej syna. Wyluzowany styl bycia Tomka, ale także jego zdrowy rozsądek i dojrzałość sprawiają, że szybko zdobywa on sympatię wszystkich członków nowej rodziny i doskonale spełnia się w nowej życiowej roli. Codzienne perypetie bohaterów są skomplikowane i zabawne.

Twórcy i obsada
Serial „I kto tu rządzi?” powstał w oparciu o światowy hit „Who's the Boss”. Adaptacji scenariusza na potrzeby polskiej wersji dokonał Bartosz Wereśniak, a reżyserii tego sitcomu podjął się Maciej Ślesicki. W głównych rolach widzowie zobaczą Bogusława Lindę i Małgorzatę Foremniak, a partnerują im Gabriela Pietrucha (w roli córki Tomka), Michał Boczkowski (syn Agaty), Elżbieta Słoboda (jej matka).

  

„I kto tu rządzi?” od 18 marca w sobotę o godz. 11:00 w Telewizji POLSAT SERIALE.

#SERIALE_PAGINATION(46862 true)