2023-03-06

„Fala zbrodni”: Polski serial policyjny w doborowej obsadzie

0

Przebojowa produkcja sensacyjna znów na ekranach. Historie z życia oddziału do walki ze zorganizowaną przestępczością, które podbiły serca widzów. W głównych rolach jedni z najlepszych polskich aktorów kreujący ciekawe i autentyczne postacie bohaterów. „Fala zbrodni” od 7 marca w Polsat Seriale.

Serial pełen akcji
Głównymi postaciami są policjanci pracujący w specjalnym oddziale zajmującym się walką z zorganizowaną przestępczością (OPZ). Każdy odcinek to jedna dramatyczna historia, ale w każdej z nich uczestniczy kilku pierwszoplanowych bohaterów serialu. Łączy ich przede wszystkim praca, ale widzowie są też świadkami rodzących się między nimi przyjaźni, miłości i konfliktów. Osią tematyczną tej produkcji jest walka dobra ze złem. Policjanci będą musieli stoczyć niejedną „bitwę” w imię sprawiedliwości i prawdy. I tak jak w życiu, nie zawsze skończy się ona happy endem.

Mocna ekipa
W akcji plejada czołowych polskich aktorów. Szefową OPZ Renatę Lemańską gra Dorota Kamińska, Mirosław Baka to komisarz Igor „Szajba” Szajbiński, Przemysław Sadowski w roli Błażeja „Budrysa” Kowala, Darię „Czarną” Westman kreuje Agnieszka Dygant, Agnieszka Wagner jako Aleksandra „Aleks” Melin, a także Mariusz Jakus - Szymon Rafalski, Radosław Pazura - Jakub, Edward Żentara - Jerzy Sieradzki i wielu innych.

„Fala zbrodni” od 7 marca we wtorek o godz. 22:00 i 23:00 w Telewizji POLSAT SERIALE.

#SERIALE_PAGINATION(46862 true)