2023-02-27

Oglądaj kultowe „Miodowe lata” na antenie Polsat Seriale

0

Komediowa produkcja z brawurowymi rolami Cezarego Żaka i Artura Barcisia. Perypetie dwóch rodzin: Krawczyków i Norków to opowieść pełna dowcipu, ale i sytuacji, z którymi wielu Polaków może się utożsamić. Cytaty z produkcji na stałe wpisały się do codziennego języka, a jej zalety odkrywają kolejne pokolenia widzów. „Miodowe lata” od 6 marca w poniedziałek od godz. 20:00 w Polsat Seriale.

Przyjaciele tacy jak my
Serial „Miodowe lata” przedstawia perypetie dwóch rodzin: Krawczyków i Norków, ich problemy, tak śmieszne i jednocześnie, tak bardzo prawdziwe. Główni bohaterowie tego serialu to dwaj przyjaciele: Karol, motorniczy tramwaju i Tadzio, z zawodu kanalarz. Mieszkają wraz ze swoimi żonami w jednej kamienic w Warszawie, w robotniczej dzielnicy Wola. Są niepoprawnymi optymistami i ciągle wierzą, że zdobędą fortunę, zwykle za pomocą niecodziennych forteli i przedsięwzięć. Na szczęście ich żony Alinka Krawczyk i Danusia Norek wiedzą dobrze, jak należy z nimi postępować, aby uratować rodziny przed konsekwencjami ich szalonych pomysłów. 

Niepowtarzalna obsada
Swoją niezwykłą popularność serial ten zawdzięcza nie tylko wspaniale napisanym dialogom i sytuacjom komicznym, ale też wyborowej obsadzie. W roli małżeństwa Norków występują Artur Barciś i Dorota Chotecka-Pazura. Karola gra Cezary Żak, a w jego żonę w serialu wcieliły się Agnieszka Piliszewska i Katarzyna Żak.

  

„Miodowe lata” od 6 marca w poniedziałek od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT SERIALE.

#SERIALE_PAGINATION(46862 true)