2023-02-28

„Niania”: Więcej przygód Frani Maj na antenie Polsat Seriale

0

Polska wersja szalenie popularnej na całym świecie opowieści o niepowtarzalnej pomocy domowej. Od marca serial na antenie nie tylko od poniedziałku do piątku o godz. 13:00, ale też w środy o godz. 20:00. Jak to się wszystko zaczęło? Oglądaj wszystkie odcinki kultowej produkcji od początku w Polsat Seriale.

Pierwowzór Niani
Telewizja Polsat przed laty jako pierwsza w naszym kraju pokazała słynną amerykańską „Nianię” („The Nanny”) z Fran Drescher w roli głównej, dzięki której widzowie pokochali tę zabawną charakterystyczną postać. Polsat Seriale zaprasza na polską wersję tej szalenie popularnej na całym świecie, romantycznej i przekomicznej opowieści.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Fran Drescher (@officialfrandrescher)

Historia Niani Frani
Franciszka Maj niespodziewanie dla samej siebie kończy karierę w salonie sukien ślubnych, bo właściciel - były narzeczony - ją zwolnił. Postanawia rozpocząć nowy rozdział w życiu i zostaje akwizytorką kosmetyków. Szukając pierwszych klientów trafia do domu Maksymiliana Skalskiego - słynnego producenta seriali telewizyjnych. Mężczyzna właśnie poszukuje nowej niani dla trójki swych dzieci, które niedawno straciły matkę. Myląc Franię z kolejną kandydatką, postanawia, choć nie bez wahania, zatrudnić ją do opieki nad pociechami. W przeciwieństwie do swojego pracodawcy kamerdyner Konrad od początku darzy ją przyjaźnią, a wieczna narzeczona Skalskiego - Karolina Łapińska, szczerą niechęcią. Nowa niania okazuje się prawdziwym skarbem, choć Maks nie od razu zdaje sobie z tego sprawę.

Obsada polskiej wersji
We Franię fenomenalnie wcieliła się Agnieszka Dygant, a jej śmiech i mimika co najmniej dorównały oryginałowi. W roli Maksa Tomasz Kot, a jego dzieci zagrali Maria Maciejowska, Roger Karwiński i Emilia Stachurska. W doskonałych kreacjach drugoplanowych kamerdynera i wspólniczki Maksaa - Adam Ferency i Tamara Arciuch.

  

„Niania” w środę o godz. 20:00 i od poniedziałku do piątku o godz. 13:00 w Telewizji POLSAT SERIALE.

#SERIALE_PAGINATION(46862 true)