2023-01-17

„Holmes i Watson”: Absurdalnie zabawna wersja znanej historii

0

Słynna para angielskich detektywów nigdy nie była tak zabawna! Will Ferrell i John C. Reilly, czyli para komików specjalizujących się w absurdalnym humorze, bierze na warsztat popularny duet z powieści Arthura Conan Doyle’a. Tym razem sprawa dotyczy zagadkowej śmierci w najwyższych sferach, w samym Pałacu Buckingham. Emisja filmu „Holmes i Watson” w niedzielę 22 stycznia o godz. 15:05 w Polsat Seriale.

Królowa w opałach
Detektyw Sherlock Holmes i doktor John Watson łączą siły, aby zbadać sprawę tajemniczego morderstwa w Pałacu Buckingham. Wszystkie tropy prowadzą do profesora Jamesa Moriarty'ego, okrutnego mordercy i wieloletniego wroga duetu. Kiedy jednak na jaw wychodzą nowe fakty, najsłynniejszy detektyw świata i jego zaufany kompan muszą użyć swojego legendarnego sprytu i niekonwencjonalnych metod działania, żeby złapać zabójcę, zanim królowa Wiktoria stanie się jego kolejną ofiarą.

Komiczna obsada
W Sherlocka Holmesa wciela się Will Ferrell, znany z filmów „Ostrza chwały”, „Zoolander” czy „Elf”. Partneruje mu w roli doktora Watsona John C. Reilly, który poza poważnymi rolami dramatycznymi w filmach „Musimy porozmawiać o Kevinie”, „Aviator” czy „Godziny”, grał również w lekkich filmach i absurdalnych komediach, takich jak „Strażnicy galaktyki”, „Rzeź”, „Bracia przyrodni” czy „Dyktator”. W rolach drugoplanowych Ralph Fiennes, Rebecca Hall, Lauren Lapkus i Kelly Macdonald.

Reżyser filmu
Za scenariusz i reżyserię filmu odpowiada Etan Cohen, twórca takich hitów jak „Jaja w tropikach”, „Madagaskar 2”, „Faceci w czerni 3”. Jego debiutem było stworzenie scenariuszy do słynnego, kontrowersyjnego serialu animowanego „Beavis i Butthead”.

Emisja filmu „Holmes i Watson” w niedzielę 22 stycznia o godz. 15:05 w Telewizji POLSAT SERIALE.

#SERIALE_PAGINATION(46862 true)
Komentarze