2022-10-17

Pogromczynie duchów w nowej wersji kultowej komedii SF

0

Chris Hemsworth oraz najzabawniejsze aktorki walczą o przetrwanie świata. To współczesna odsłona jednego z największych przebojów komediowych w historii światowej kinematografii. „Ghostbusters - pogromcy duchów” w czwartek 20 października o godz. 18:00 i w niedzielę 23 października o godz. 15:10 w Polsat Seriale.

Nie tylko nauka
Erin Gilbert i Abby Yates i są autorkami książki o duchach. Gdy ta druga, niepoprawna entuzjastka parapsychologii, publikuje ją bez zgody przyjaciółki, ta traci szansę na kontynuowanie naukowej kariery w dziedzinie fizyki na jednym z prestiżowych amerykańskich uniwersytetów, ich praca zostaje bowiem wyśmiana przez naukowców. Ale nadchodzi czas rewanżu.

Dziewczyny kontra duchy
Kiedy duchy opanowują Manhattan, Abby i Erin oraz ich nowa koleżanka, ekscentryczna pani inżynier Jillian, wkraczają do akcji. Przyjmują zaproszenie do nawiedzonego domu, gdzie szaleje duch wielokrotnej morderczyni. Dziewczyny z Centrum Badań Metafizycznych zyskują rozgłos w mediach. Wtedy z prośbą o pomoc zwraca się do nich zdesperowana pracownica nowojorskiego metra Patty, która ma dość nocnych spotkań z przerażającymi pasażerami na gapę.

Kto uratuje świat?
Pogromczynie duchów otrzymują kolejne ekscytujące zlecenia, decydują się więc na zatrudnienie asystenta i tak dołącza do nich przystojniak Kevin. Tylko oni mogą ocalić świat przed inwazją zjawisk paranormalnych, bo wszystko, co ma nadprzyrodzone pochodzenie, zieloną poświatę i fatalne maniery zabiją... śmiechem.

Obsada i reżyseria
W rolach pogromczyń duchów pierwsza liga komediowych aktorek. Kristen Wiig, znana z filmu „Druhny”, Melissa McCarthy - „Gorący towar”, „Agentka”, Kate McKinnon - „Ostra noc”, oraz komiczka Leslie Jones. Towarzyszy im gwiazda przebojowych serii „Avengers” i „Thor” Chris Hemsworth. Za reżyserię odpowiada Paul Feig, reżyser kultowych seriali „Biuro”, „Trawka”, „Mad Men”, a także filmów „Druhny”, „Agentka” i „Gorący towar”.

Komedia „Ghostbusters - pogromcy duchów” w czwartek 20 października o godz. 18:00 i w niedzielę 23 października o godz. 15:10 w Telewizji POLSAT SERIALE.

#SERIALE_PAGINATION(46862 true)
Komentarze