2022-12-14

„Legion”: Ostateczna bitwa o to, aby nie nastąpił koniec świata

0

Przebojowy film łączący to, co najlepsze w fantasy i kinie akcji. Świat ogarnia chaos, bo Bóg chce unicestwić rasę ludzką. Przez Ziemię przetacza się armia wojowniczych aniołów zdecydowana na jej całkowite zniszczenie. Ostateczna rozgrywka będzie miała miejsce w... przydrożnej kafejce na pustyni Mojave. Emisja w niedzielę 11 lutego o godz. 00:10 w Polsat Seriale.

Zbuntowany anioł
Archanioł Michał spada na Ziemię w Los Angeles i odcina sobie skrzydła. Skradzionym samochodem policyjnym i z ładunkiem nielegalnej broni udaje się do Paradise Falls Diner, w pobliżu pustyni Mojave. Gdy zło z zewnątrz napiera z narastającą siłą, Michael przybywa i broni zamkniętych w barze ludzi przed inwazją istot, które pozornie wyglądają jak oni, ale są opętane żądzą mordu.

Jak powstrzymać Apokalipsę?
Archanioł wyjawia przerażonym obrońcom, że Bóg stracił wiarę w ludzkość i wysłał swoje anioły, aby zniszczyć rasę ludzką. On przybył, sby ocalić nienarodzone dziecko. To niewinne niemowlę musi pozostać przy życiu, bo zostało mu przeznaczone bycie nowym zbawicielem. Michael okazał nieposłuszeństwo wobec rozkazu Boga, więc i jego dni wydają się policzone, gdy zjawia się Archanioł Gabriel, niosąc śmierć i zniszczenie…

Ekipa i obsada
W roli Archanioła Michała nominowany do Emmy Paul Bettany, znany z filmów „Wimbledon”, „Avengers: Czas Ultrona” czy „WandaVision”. Towarzyszą mu równie cenieni aktorzy Dennis Quaid („Władcy świata”, „Częstotliwość”, „Pojutrze”), Charles S. Dutton („Bez śladu”), a także Tyrese Gibson („Transformers”), Lucas Black („Blizny przeszłości”, „Szybcy i wściekli 7”). Reżyserem produkcji jest Scott Stewart odpowiedzialny również za filmy „Mroczne nieba”, „Ksiądz”, a także seriale „Syrena” i „Dominion”, który powstał w oparciu o wątki „Legionu”.

Emisja filmu „Legion” w niedzielę 11 lutego o godz. 00:10 Telewizji POLSAT SERIALE.

#SERIALE_PAGINATION(46862 true)