2022-09-28

„Kowalscy kontra Kowalscy”: Co w drugim sezonie serialu?

0

Dwie rodziny, to samo nazwisko, mentalna przepaść i konieczność mieszkania pod jednym dachem… To przepis na sukces produkcji, która podbiła serca widzów. Jak obiecują twórcy kolejna odsłona przygód Kowalskich to jeszcze większa porcja doskonałego humoru podana w aktorsko mistrzowskim stylu! Drugi sezon serialu „Kowalscy kontra Kowalscy” w poniedziałek o 20:00 w Polsat Seriale.

Doskonały odbiór
Kolejny sezon serialu, to efekt popularności pierwszej serii, która nie zaskoczyła twórców: - Szczerze powiem, spodziewałam się, że „Kowalscy kontra Kowalscy” spotkają się z tak pozytywnym odbiorem ze strony widzów. Zarówno scenariusz, jak i obsada oraz Okił Khamidov jako reżyser wróżyły, w moim odczuciu, sukces - mówi Katarzyna Kwiatkowska, czyli serialowa Jadźka. - Stworzyliśmy świetną serialową rodzinkę. Czujemy się ze sobą bardzo dobrze i kochamy ze sobą pracować, co chyba widać na ekranie – dodaje Wojciech Mecwaldowski, wcielający się w serialu w postać Henryka.

Co w drugim sezonie?
Widzowie spotkają się z ulubionymi bohaterami bezpośrednio po wydarzeniach, które mieli okazję śledzić w pierwszym sezonie. Piotr w wyniku przegranej w karty traci dom i salon samochodowy. Aby zachować twarz i szacunek w oczach rodziny, zrobi wszystko, by prawda nie wyszła na jaw. Nawet jeśli miałoby się to odbyć kosztem czarnej owcy w rodzinie - Henryka! Niestety zarówno Albert, na rzecz którego Kowalski przegrał swój majątek, jak i była ukochana Laura nie będą ułatwiać życia Piotrowi.

Zmiany, zmiany…
Konieczne będą natychmiastowe przenosiny z luksusowej willi do mało komfortowej chatki na wsi! - Przeprowadzka, a co za tym idzie zmiana warunków życia - powiem tajemniczo, będzie się działo dużo!– zdradza Katarzyna Kwiatkowska. - Dojdzie do przynajmniej jednej naprawdę ostrej awantury z udziałem Jadzi. Nad związkiem mojej bohaterki i Heńka zawisną czarne chmury, a ich małżeństwo będzie zagrożone. Nie mniej zawirowań pojawi się u naszych serialowych dzieci. Tu także w grę będą wchodzić zawiłe sprawy damsko-męskie. - dodaje.

Nowe postacie
Do obsady dołącza Jerzy Bończak. Aktor wcieli się w postać ojca Anny. Jego pojawienie się zaburzy już zachwiane relacje w rodzinach Kowalskich, które w tym sezonie zostaną wystawione na wielką próbę.

Serial „Kowalscy kontra Kowalscy” w poniedziałek o 20:00 w Telewizji POLSAT SERIALE.

#SERIALE_PAGINATION(46862 true)
Komentarze