2022-08-26

„Gliniarze”: Jak serial zmienił życie Eweliny Ruckgaber?

0

Aktorka wspomina pracę nad pierwszym odcinkiem, w którym po raz pierwszy wcieliła się w jedną z kluczowych postaci serialu - Natalię Nowak. Ewelina Ruckgaber podzieliła się też tym, jak praca przy „Gliniarzach” wpłynęła na jej życie prywatne i zawodowe.

Tajemnice pierwszego odcinka
Ewelina Ruckgaber występuje w „Gliniarzach” od pierwszego odcinka. W jaki sposób wspomina pierwsze chwile na planie? - Nagrywaliśmy pierwszy odcinek dwa razy, na początku jako pilot serialu. Dużo od niego zależało, więc wkładaliśmy dużo pracy w każdy szczegół. Nie miałam mojej postaci jeszcze tak dobrze zbudowanej i nie wiedziałam, czy spodoba się pomysł, który na nią mam. To, co zapamiętam do końca życia, to... skórzane botki luźne na kostce, które musiały być rozwiązane, żeby fajnie wyglądały. Okazało się, że w tym odcinku trzeba dużo biegać, ale ciężko mi było w butach o rozmiar za dużych i do tego jeszcze niezasznurowanych. Reżyser strasznie się ze mnie śmiał, że nie umiem tego robić. Buty kompletnie ze mną nie współgrały (śmiech). Ale potem okazało się, że serial się spodobał i wchodzi na antenę. Jak to się mówi, reszta jest już historią (uśmiech). A do drugiego nagrania poprosiłam już o inne obuwie - wspomina.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ewelina Ruckgaber (@ewelinaruckgaber_official)

Przełomowy moment
O ile w życie Natalii Nowak obfituje w dramatyczne chwile i kryzysowe sytuacje, to dla odtwarzającej tę rolę aktorki, też coś w serialu zmieniło jej życie. - Dla mnie przełomowy moment to oczywiście pojawienie się Rafalskiego w serialu. Naprawdę nie spodziewałabym się, że dzięki serialowi moje życie tak się potoczy, nie tylko zawodowo, ale i prywatnie - podkreśla aktorka, nawiązując do związku, który tworzy z Łukaszem Strzałką.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ewelina Ruckgaber (@ewelinaruckgaber_official)

„Zawdzięczam temu serialowi bardzo wiele”
Jak zmieniła się Ewelina Ruckgaber od czasu kiedy wystartował serial? - Dojrzałam przez te sześć lat i bardzo doceniam to, że gram w tej produkcji. Zainteresowanie i sympatia widzów dla produkcji nie zmieniła się, co jest dla nas aktorów bardzo miłe i daje nam wewnętrzny spokój. Zawdzięczam „Gliniarzom” bardzo wiele: ogromnie dużo fantastycznych przyjaźni, doświadczenia aktorskiego, pokory i dojrzałości - zaznacza artystka.

Gliniarze codziennie od godz. 6:00 i w sobotę od godz. 17:00 w Telewizji POLSAT SERIALE.

#SERIALE_PAGINATION(46862 true)
Komentarze