2021-12-02

Poznaj bohaterów serialu „Tatuśkowie”. Kto jest kim?

0

Nowa komedia na antenie Polsat Seriale. A w niej znani polscy aktorzy i aktorki. Serial „Tatuśkowie” otwiera scena, w której Tomasz, Władek, Marek i Aleks spotykają się w... przedszkolu. Czterej mężczyźni mają wziąć udział w przedstawieniu dla dzieci. Jak główni bohaterowie wywiążą się z tego arcytrudnego zadania? „Tatuśkowie” od 9 grudnia w czwartek od godz. 9:00.

Władek Bielak (Bartłomiej Kasprzykowski)

Typowy facet dobiegający czterdziestki. Ubrany bez ekstrawagancji, widać, że ceni sobie męski styl. Prowadzi pizzerię „Monicca”. Lubi pokazywać, że ma konserwatywny stosunek do życia. Żona ma być w domu i zajmować się ich synami. Władek czasem potrafi być gburowaty i zrzędliwy. Szybko też traci panowanie nad sobą. Jednak wszystkie te cechy czynią go zabawnym, a nie groźnym. W gruncie rzeczy boi się, że współczesne życie nie jest dobre dla „prawdziwych facetów” i w wielu sytuacjach obawia się, że jego męskość straci na prestiżu. Bardzo często jest głuchy na potrzeby żony. Zna się z Markiem (jest jego szwagrem) i Aleksem - obaj wpadają często do jego pizzerii. Niedawno jego sąsadiem został Tomasz, który razem z córką Julką przeprowadził się z Podkarpacia do miasta.

Czarek Roziński (Kacper Kuszewski)

Przystojny, ale nie epatujący pewnością siebie facet. Przez romans z fryzjerką Pauliną rozwodzi się z żoną Teresą, z którą ma dwie córki. Obecnie mieszka z kochanką w kawalerce, gdyż stracił majątek w procesie sądowym. Bardzo zakochany i oddany Paulinie, zachowuje się przy niej jak pantoflarz. Marek jest między „młotem a kowadłem”, bo utrzymuje relacje z Teresą, a jednocześnie musi zadowalać młodą partnerkę. Mężczyzna kocha swoje dwie córki z pierwszego małżeństwa i stara się pogodzić rolę ojca dla dwóch rodzin. Ze związku z Pauliną rodzi mu się syn, Mareczek.

Aleksander „Aleks” Wolski (Marcin Rogacewicz)

Aleks jest doktorem prawa, który prowadzi własną kancelarię. Przebojowy, błyskotliwy i zabójczo przystojny. Zawsze świetnie ubrany. Jeździ bajeranckim kabrioletem, ma wspaniały loft. Podrywacz i kobieciarz. Lubi żyć modnie i spektakularnie. Kiedy nagle dowiaduje się, że ma syna Maksa, jego życie wchodzi na zupełnie inny tor...

Tomasz Olechowicz (Philippe Tłokiński)

Przeprowadził się z córką z Podkarpacia, zostając sąsiadem Władka i jego rodziny. Jest nieśmiałym romantykiem, zachwyca się przyrodą i zdrowym stylem życia. Wdowiec. Bardzo kocha swoją córkę, ma trudne kontakty z jej babcią Matyldą. Poznaje w przedszkolu młodą opiekunkę, Lilianę, która robi na nim wielkie wrażenie. Tomasz zakochuje się w Lilianie, która jednak ma już narzeczonego. Jest typem poczciwego faceta, który bezwiednie pakuje się w kłopoty. Już pierwszego dnia po przeprowadzce popada w konflikt z Aleksem, podpada też Władkowi. Wkrótce mężczyzna poznaje Marka. Ta relacja też będzie miała trudny początek.

„Tatuśkowie” od 9 grudnia w czwartek od 9:00 na antenie POLSAT SERIALE.

#SERIALE_PAGINATION(46862 true)
Komentarze