2021-09-21

Oto nowi bohaterowie 4. sezonu serialu „Wikingowie”

0

Kolejna odsłona kultowej produkcji od 17 października. W Telewizji POLSAT SERIALE startuje premierowy, 4. sezon serialu „Wikingowie”. Ten dramat telewizyjny sprawił, że współcześni chrześcijanie zafascynowali się krwiożerczym pogaństwem z czasów wczesnego średniowiecza. Co kryje się za sukcesem tego niezwykłego serialu historycznego? Jacy są nowi bohaterowie produkcji? Zobacz!

Przedstawiamy nowych bohaterów, którzy dołączają do świata „Wikingów” w zapowiadanej czwartej serii i nowych aktorów, którzy wcielili się w te intrygujące postacie. Już na początku główną obsadę zasilają dwaj fińscy aktorzy: - Jasper Pääkkönen i Peter Franzén oraz kanadyjska aktorka Dianne Doan.

Peter Franzén gra króla Haralda Pięknowłosego, potencjalnego rywala Ragnara. Ten wiking, który przybywa z „nie wiadomo skąd”, ma ambicję, aby zostać pierwszym królem Norwegii, bo wzgardziła nim kobieta. Jasper Pääkkönen został obsadzony w roli Halfdana Czarnego, brata Haralda. Nie ma on o sobie wygórowanego mniemania, ponieważ interesuje go wyłącznie zabijanie chrześcijan, a potem muzułmanów.

Dianne Doan wciela się w postać Yidu, młodej Chinki, która odgrywa dużą rolę w pierwszej połowie czwartego sezonu. Do Kattegat trafia jako niewolnica. Zakupiona przez Aslaug, zwróci na siebie uwagę jej męża. Ragnar zaintrygowany egzotycznym pochodzeniem dziewczyny, szuka potwierdzenia, że to córka cesarza Chin, i pozna zniewalający smak Orientu.

Druga część czwartego sezonu „Wikingów” przenosi w czasie o kilka lat. Bjorn Żelaznoboki (Alexander Ludwig) staje się jednym z najważniejszych bohaterów tego serialu. Zazwyczaj walczy u boku ojca, teraz zdecyduje się na własne podróże. Pociąga go wizja odkrycia ziem, leżących wokół Morza Śródziemnego. Synowie Ragnara i Aslaug zmieniają się z chłopców w mężczyzn.

Ubbe (Jordan Patrick Smith) najstarszy i wydaje się najbardziej rozsądny z braci. Młodszy Hvitserk (Marco Ils¸) podziwia najstarszego - łączy ich szczególna wieź. Trzeci otrzymał imię Sigurd Wćýowooki (David Lindström). Czwarty - Ivar Bez Kości (Alex Hřgh), najmłodszy i najbardziej bezwzględny, wyjątkowo przebiegły i okrutny, nawet jak na wikińskie standardy. Każdy, kto go zlekceważy - ze względu na jego kalectwo - gorzko tego pożałuje. Który z synów Ragnara Lothbroka przejmie po legendarnym ojcu przywództwo?

„Wikingowie” w piątki, soboty i niedziele od godz. 21:00 w Telewizji POLSAT SERIALE.

#SERIALE_PAGINATION(46862 true)
Komentarze