2021-02-26

„Mayday”: Komediowa rozrywka na antenie Polsat Seriale

0

Kinowy przebój w ekskluzywnej wersji i plejada gwiazd, która zaskoczy widzów. „Zatrzęsie” telewizorami emocjami i zaskakującymi zwrotami akcji - od spontanicznych porodów, miłosnych perturbacji oraz wściekłych kobiet, po kradzieże mienia. A w obsadzie największe gwiazdy polskiej kinematografii - na czele Piotr Adamczyk, Anna Dereszowska i Weronika Książkiewicz. „Mayday” znów niebawem na antenie Polsat Seriale.

Opowieść o nieznającym umiaru taksówkarzu-bigamiście to gwarancja łez, oczywiście tych ze śmiechu! Wesoło było już na planie zdjęciowym. - Cóż, mieliśmy trochę przerwanych ujęć, bo ktoś nie wytrzymał i nagle parsknął śmiechem albo komuś ze śmiechu mikrofon wszedł w kadr - wspomina wcielający się w rolę głównego bohatera Piotr Adamczyk. Ten cytat to chyba wystarczająca rekomendacja.

Dwie żony to nie zdrada? Janek (Piotr Adamczyk) prowadzi podwójne życie - jest mężem Basi (Anna Dereszowska), z którą mieszka w Warszawie oraz... Marysi (Weronika Książkiewicz), z którą dzieli piękny dom na obrzeżach stolicy. Żadna z kobiet nie wie nic o istnieniu tej drugiej. Dzięki umiejętnemu lawirowaniu między dwiema żonami wszystko jakoś się układa... do czasu, kiedy pewnego dnia na głowę Janka spadną dodatkowe, pozamałżeńskie kłopoty. Ryzyko, że któraś z jego ukochanych dowie się o podwójnym związku, wzrasta dramatycznie, a bohaterowi nie starcza już wymówek, aby ukryć prawdę. Na szczęście z pomocą przychodzi mu znajomy Staszek (Adam Woronowicz). Lawina zdarzeń, pomyłek i zwrotów akcji przerosną ich wielokrotnie... a to dopiero początek. Każde wymyślone na poczekaniu męskie kłamstewko będzie miało kolosalne skutki!

Scenariusz filmu powstał na podstawie sztuki „Run for Your Wife”, autorstwa brytyjskiego dramaturga i reżysera Raya Cooneya, która podbiła serca widzów na całym świecie. Na ekran przełożył ją reżyser Sam Akina, który wziął ze sztuki to, co było w niej najlepsze i najbardziej wartościowe, a resztę czasu ekranowego wypełnił pędzącym na złamanie karku tempem!

„Mayday” niebawem znów na antenie Polsat Seriale.

#SERIALE_PAGINATION(46862 true)
Komentarze
© Polsat Seriale 2021