2021-02-26

Geena Davis jako dr Nicole Herman w serialu „Chirurdzy”

0

Światowej sławy aktorka dołącza do obsady serialowego hitu! Jak potoczą się jej losy? Jak wpłynie na życie poszczególnych bohaterów i pracę szpitala Gray Sloan Memorial w Seattle? Dr Nicole Herman zaskoczy wszystkich swoją wybitną wiedzą i doświadczeniem... Czy współpracownicy ją docenią?

Geena Davis to gwiazda przeboju kinowego „Thelma i Louise”. Za tę kreację była nominowana do Oscara, a nagrodę tę otrzymała za rolę drugoplanową w filmie „Przypadkowy turysta”. Polscy widzowie znają ją też z występów: w dramacie kryminalnym „Długi pocałunek na dobranoc”, w którym partneruje jej Samuel L. Jackon, czy też z komedii obyczajowej „Ich własna liga”, gdzie zagrała u boku Madonny.

W serialu „Chirurdzy” Geena Davis wciela się w postać dr Nicole Herman - wybitnej chirurg, specjalizującej się w operowaniu jeszcze nienarodzonych dzieci. Ratuje życie niemowląt, które bez jej poświecenia, doświadczenia i wiedzy medycznej nie miałyby szansy na przeżycie. Ta niezwykła kobieta skrywa sekret: jest śmiertelnie chora. Pozostało jej niewiele czasu, która zdecydowała się przeznaczyć na wykształcenie swojej następczyni. Ale dla chirurgów ze szpitala Gray Sloan Memorial w Seattle nie ma nieoperacyjnego guza mózgu. W najbliższych odcinkach serialu „Chirurdzy” będziemy świadkami spektakularnego wyścigu z czasem, metą będzie sala operacyjna...

#SERIALE_PAGINATION(46862 true)
Komentarze
© Polsat Seriale 2021