2024-05-13

„Kobra - Oddział specjalny”: Wątki sensacyjne i humor

0

Terenem działania Policji Autostradowej są międzymiastowe trasy, a celem - bezpieczeństwo. Policjanci z oddziału Cobra 11 ścigają morderców, porywaczy i złodziei samochodów całą dobę! Zobacz przygody funkcjonariuszy, którzy podbili serca widzów w ponad 30 krajach. „Kobra - Oddział specjalny” od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 i 19:00 w Polsat Seriale.

Sprawdzona produkcja
Pełen szaleńczych pościgów, kaskaderskich popisów i efektów specjalnych niemiecki serial akcji o policjantach patrolujących autostradę z zachodu na wschód Europy. Udane połączenie wątków kryminalnych z humorem i budzący sympatię główni bohaterowie to atuty serialu, które przesądziły o powstaniu kilkudziesięciu sezonów tej produkcji, cieszącej się popularnością w ponad 30 krajach.

Akcje z rozmachem
Przygotuj się na spektakularne akrobacje, ekscytujące pościgi samochodowe i wybuchową akcję w jednej z najpopularniejszych i najdłużej emitowanych telewizyjnych serii w Niemczech: „Kobra - Oddział specjalny” (tytuł oryginalny: „Alarm Für Cobra 11”). Pełne zapierających dech w piersiach, sekwencji akcji ponad 300 odcinków wysokooktanowej, adrenalinowej serii zostało wyprodukowanych od 1996 roku. Na potrzeby produkcji RTL rozbito ponad 4000 pojazdów na specjalnie zbudowanym odcinku autostrady, największym planie filmowym w Europie, kręcąc sceny z maksymalnie 16 kamerami jednocześnie.

Policyjny duet, a nawet dwa
Dwóch inspektorów policji i ich zespół z posterunku w Bonn-Kolonia walczą z różnego rodzaju przestępcami, których spotykają codziennie na głównej autostradzie w Niemczech. W odcinku pilotażowym poznajemy w akcji duet komisarzy: Frank Stolte (Johannes Brandrup) i Ingo Fischer (Rainer Strecker). Gdy wkrótce potem w tragicznych okolicznościach Frank straci przyjaciela, jego nowym partnerem zostanie pochodzący z Turcji komisarz Semir Gerkhan (w tej roli do obsady dołącza Erdogan Atalay i jest gwiazdą tego serialu już 27. sezon).

„Kobra - Oddział specjalny” od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 i 19:00 w Polsat Seriale.

#SERIALE_PAGINATION(46862 true)