2024-03-11

„Czarny świt”: Tajny agent zamieszany w atak na USA

0

Steven Seagal jako uważany za zmarłego antyterrorysta podejrzany o podwójną grę. Emocjonujący film sensacyjny z przewrotnym scenariuszem. Jaką rolę w działaniach przestępców naprawdę pełni agent? Jak doszło do tego, że CIA była przekonana o jego śmierci „Czarny świt” w nocy z soboty na niedzielę 21 kwietnia o godz. 0:10 w Polsat Seriale.

Niezrozumiała wolta
W tajemniczych okolicznościach wychodzi na jaw, że były agent CIA Jonathan Cold uwalnia z więzienia niebezpiecznego handlarza bronią. Na domiar złego pomaga grupie terrorystów wejść w posiadanie broni nuklearnej, która ma być użyta do ataku na Stany Zjednoczone. Cold był uznany za zmarłego, czemu więc nagle okazuje się, że żyje i na dodatek wszystko wskazuje na to, że pomaga terrorystom? CIA stara się za wszelką cenę rozwikłać tę zagadkę. Tymczasem kraj znajduje się w poważnym niebezpieczeństwie...

Ekipa filmu
Za reżyserię odpowiada urodzony w Polsce Alexander Gruszynski, twórca między innymi takich filmów jak „Szkoła czarownic”, „Znajdę cię”, czy serialu „Emily w Paryżu”. W roli agenta Colda mistrz kina akcji Steven Seagal, a w rolach drugoplanowych Tamara Davies, John Pyper-Ferguson i Julian Stone.

„Czarny świt” w nocy z soboty na niedzielę 21 kwietnia o godz. 0:10 Polsat Seriale.

#SERIALE_PAGINATION(46862 true)