2024-02-19

„Króliczek”: Nowe, zwykłe życie dziewczyny ze „świerszczyka”

0

Komedia o zderzeniu z rzeczywistością, prawdziwej miłości i korzystaniu z szans. Kiedy główna bohaterka wpada w niełaskę i zostaje wyrzucona z rezydencji „Playboya”, poznaje życie zwykłych ludzi w Beverly Hills. Jak poradzi sobie z wyzwaniami i czy mogą jej w tym pomóc dość ograniczone tematycznie talenty seksbomby? „Króliczek” w niedzielę 25 lutego o godz. 15:30 w Polsat Seriale.

Krach bajkowej kariery
Kiedy Shelley, ulubiony króliczek rezydencji „Playboya”, zostaje wyrzucona z najbardziej popularnego domu w mieście. Nietrudno zgadnąć, że szybko gubi się w dziczy Beverly Hills. Wszystko zmienia się z chwilą, gdy 27-latka poznaje świat stowarzyszenia studenckiego Zeta Alpha Zeta.

Nowe życie
Tu znajduje nowy dom, w którym wreszcie będzie mogła wykorzystać wszystkie swoje talenty. Po spotkaniu z pewnym przystojniakiem Króliczek wie również, że ma powód do flirtów i być może szansę na normalne życie. Rozpoczyna się komiczny wyścig, wystarczy tylko przeobrazić pozostałe dziewczyny i stworzyć z Zety najbardziej gorące stowarzyszenie na kampusie, zanim władze uniwersytetu zamkną je na dobre.

Obsada i ekipa
W roli tytułowej Anna Faris („Straszny film”, „Mamuśka”, „Dyktator”), a towarzyszą jej między innymi Emma Stone („Lala Land”, „Służące”, „Birdman”), Kat Dennings („Thor”, „Dwie spłukane dziewczyny”) i Colin Hanks („Centralne biuro uwodzenia”, „Jumanji: Następny poziom”) a prywatnie syna Toma Hanksa. Film w reżyserii Freda Wolfa, scenarzysty między innymi komedii „Duże dzieci”.

Komedia „Króliczek” w niedzielę 25 lutego o godz. 15:30 w Telewizji POLSAT SERIALE.

#SERIALE_PAGINATION(46862 true)