2024-02-12

„Hitch”: Will Smith i Eva Mendes w bardzo romantycznej komedii

0

Film, który stał się wielkim przebojem kinowym. „Lekarz serc” do wynajęcia pomaga nieśmiałym facetom zdobyć kobiety ich marzeń, ucząc ich jak przełamywać swoje ograniczenia. Co się stanie, kiedy sam będzie próbował zdobyć taką, która wbrew regule opiera się jego urokowi? Emisja filmu w niedzielę 18 lutego o godz. 15:20 w Polsat Seriale.

Lekarz serc
Alex „Hitch” Hitchens to działający anonimowo, słynny nowojorski „lekarz serc”. Mężczyzna za odpowiednią opłatą pomaga nieśmiałym facetom zdobyć kobiety ich marzeń. Koryguje ich zachowanie i wygląd, uczy randkowych tricków, a nawet daje korepetycje z całowania.

Ponieśli i wilka
Do doradcy zgłasza się łagodny księgowy Albert. Porażony urodą gwiazdy Allegry Cole, marzy o zdobyciu jej serca. Obserwując celebrytkę Hitch poznaje opisującą każdy jej krok dziennikarkę plotkarskiej kolumny i… zakochuje się. Sytuację utrudnia jednak to, że celem śledztwa Sary jest również zdemaskowanie słynnego i tajemniczego doradcy do spraw randek. Czy nauczyciel sztuki podrywania zdobędzie serce reporterki? Oczywiście! Tylko jak to zrobi, nie ujawniając swojej tożsamości?

Komedia romantyczna „Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta” w niedzielę 18 lutego o godz. 15:20 w Telewizji POLSAT SERIALE.

#SERIALE_PAGINATION(46862 true)