2024-01-15

„Natręt”: Thriller psychologiczny o niebezpiecznym sąsiedztwie

0

Mroczne tajemnice idyllicznej posiadłości w Dolinie Napa. Co skrywa przeszłość? Uciekając od zgiełku miasta, młode małżeństwo przeprowadza się na wieś. Kiedy okazuje się, że w ich domu nadal mieszka jego poprzedni właściciel i usiłuje ingerować w życie pary, pojawiają się pytania o to, czego nie mówi im o sobie. Film „Natręt” w poniedziałek 4 marca o godz. 00:45 w Polsat Seriale.

Przekreślone plany
Scott i Annie Russel to młode małżeństwo, któremu udaje się kupić piękny dom w Dolinie Napa. On odniósł sukces zawodowy, dzięki czemu może spełnić jej największe marzenie, ona pragnie z dala od miejskiego zgiełku wychowywać w przyszłości ich dzieci. Te kilka arów to ich własny kawałek ziemi. Ale raj szybko przemienia się w piekło, gdy okazuje się, że człowiek, od którego kupili dom, ekscentryczny wdowiec o imieniu Charlie nie opuścił sprzedanej nieruchomości.

Intruz czy przyjaciel?
Żona toleruje niezapowiedziane wizyty mężczyzny i nieoczekiwaną pomoc w różnych pracach przydomowych. Mąż jest mniej wyrozumiały dla dziwaka z bronią palną. W pewnym momencie Scott ulega prośbom Annie i zaprasza Charliego na przyjęcie z okazji Święta Dziękczynienia. Nie może się jednak pozbyć wrażenia, że ich gość skrywa mroczny sekret. Tymczasem Charlie z dobrotliwym uśmiechem na ustach zapewnia, że wkrótce wyjedzie na drugi kraniec Ameryki, aby na stałe zamieszkać z córką. Ale czy w tej opowieści jest choćby ziarno prawdy? I co stało się z żoną tego człowieka?

Poczucie zagrożenia
Niedługo potem pod osłoną nocy dochodzi do incydentów, które każą młodym małżonkom podejrzewać, że oboje są stale obserwowani. Sprawy przybierają coraz dziwniejszy obrót, gdy natręt pojawia się w ich domu, choć już dawno miał wyjechać z Kalifornii i coraz mocniej ingeruje w życie jego nowych właścicieli.

Obsada i reżyseria
W rolach nowych mieszkańców domu nominowany do Złotego Globu Michael Ealy („Uśpiona komórka”, „Idealny facet”, „Podejrzany”) oraz Meagan Good („Krok do sławy”, „Myśl jak facet”). Byłego właściciela gra nominowany do Emmy, Dennis Quaid („Częstotliwość”, „Daleko od nieba”, „Władcy świata”). Produkcja w reżyserii Deona Taylora, twórcy między innymi filmów „Kant”, „Łańcuszek”, „Supremacja” oraz serii „Niefortunna przeprowadzka”.

Thriller psychologiczny „Natręt” w poniedziałek  4 marca o godz. 00:45 w Telewizji POLSAT SERIALE.

#SERIALE_PAGINATION(46862 true)