2023-05-08

„48h. Zaginieni”: Drugi sezon premierowo w Polsat Seriale

0

Premierowe odcinki serialu kryminalnego trzymające w napięciu do ostatniej sekundy. Co dzieje się, gdy bliska osoba ginie bez śladu? Wypadek? Ucieczka? A może zabójstwo? Te wątpliwości wyjaśnia Policyjne Centrum Poszukiwania Zaginionych. Drugi sezon „48h. Zaginieni” od 11 maja w czwartek o godz. 11:00 w Polsat Seriale.

Liczy się czas
„48h. Zaginieni” to serial o pracy policyjnej grupy operacyjnej do spraw osób zaginionych. Największym ich wrogiem jest czas. W przypadku zaginięć liczy się pierwsze 48 godzin. Potem może być już za późno, żeby odnaleźć poszukiwanych w dobrym zdrowiu. Tajemnicze zniknięcia, ludzkie dramaty, śledztwa trzymające w napięciu do ostatniej sekundy i nie mniej emocjonujące prywatne perypetie głównych bohaterów widzowie śledzą na antenie Polsatu Seriale.

Eksperci na tropie
Policyjne Centrum Poszukiwania Zaginionych to grupa operacyjna złożona z najlepszych policjantów, psychologów i specjalistów kryminalistyki, którzy przeprowadzają dochodzenie, ścigając się z czasem. Analizują chwile tuż przed zaginięciem, relacje świadków i potencjalne konflikty. Wydział zaginięć zrobi wszystko, aby rodzina poznała prawdę o losie swoich bliskich, przywraca nadzieję oraz wykorzystuje wszelkie środki, żeby wyjaśnić zagadkę czyjegoś zniknięcia. Każdy odcinek „48h. Zaginieni” to zamknięta historia 48-godzinnego śledztwa, która kończy się rozwiązaniem zagadki.

Obsada serialu
W rolach głównych ponownie występują: Tadeusz Chudecki, Joanna Kupińska, Andrzej Hausner, Paweł Iwanicki, Bartosz Waga, Tomasz Okarmus, Izabela Perez i Karina Seweryn. W drugim sezonie do obsady dołączyli: Piotr Pręgowski, Arkadiusz Detmer jako komisarz Miron Leśniak oraz Marcin Urbanke.

Drugi sezon serialu „48h. Zaginieni” od 11 maja w czwartek o godz. 11:00 w Telewizji POLSAT SERIALE.

#SERIALE_PAGINATION(46862 true)