2023-01-18

„Strzelec wyborowy”: Walka z atomowymi terrorystami

0

Wesley Snipes w roli agenta elitarnej jednostki amerykańskich służb specjalnych. Otrzymuje zadanie zlikwidowania czeczeńskiej elektrowni jądrowej, zanim terroryści uruchomią reaktor. Okazuje się jednak, że nie wszystko jest tym, czym się zdaje i misja zmienia się w próbę ocalenia tysięcy ludzi. Emisja filmu w niedzielę 22 stycznia o godz. 22:10 oraz w czwartek 26 stycznia o godz. 21:40.

Atomowy terror
Rosja stoi u progu zagłady nuklearnej po ataku na czeczeńską elektrownię jądrową. Tylko jeden człowiek może zapobiec tragedii - Marksman. Penetrując doskonale strzeżony obiekt, wskazuje cel amerykańskim rakietom, a sam ucieka. Wkrótce odkrywa jednak, że został wrobiony. Zagrożeniem są nie terroryści, ale planowany ostrzał, który może uruchomić reakcję jądrową. Rozpoczyna się szaleńczy wyścig z czasem. Czy zdoła rozbroić cel, zanim detonacja zniszczy tysiące istnień i obali dwie największe światowe potęgi?

Ekipa i obsada
Reżyserem filmu jest Marcus Adams, którego domeną jest tworzenie teledysków czołowych grup lat dziewięćdziesiątych i dwutysięcznych, takich jak East 17, Fun Factory, Sandra, David Guetta, Sugarbabes czy Eric Prydz. Zanim pracował nad filmem „Strzelc wyborowy” stał też za kamerą takich produkcji jak „Krwawa jazda” i „Czas śmierci”. W roli głownej Wesley Snipes najlepiej znany z tytułowych ról w kultowych filmach z serii „Blade”, a także „Człowiek demolka”, „Pociąg z forsą”, „Biali nie potrafią skakać” i wielu innych.

Emisja filmu „Strzelec wyborowy” w niedzielę 22 stycznia o godz. 22:10 oraz w czwartek 26 stycznia o godz. 21:40 w Telewizji POLSAT SERIALE.

#SERIALE_PAGINATION(46862 true)
Komentarze