2023-01-09

Barbara Mularczyk-Potocka: Ten serial łączy pokolenia widzów

0

„Świat według Kiepskich” oczami aktorki grającej jedną z głównych ról w produkcji. Barbara Mularczyk-Potocka opowiada o swoich początkach na planie oraz osobach, z którymi współpracowała. Dlaczego jej zdaniem serial na przestrzeni lat zyskał miano kultowego? Emisja od poniedziałku do piątku od godz. 15:00 i w niedzielę od godz. 16:25 w Polsat Seriale.

Kultowy serial
„Świat według Kiepskich” pojawił się na ekranach w 1999 roku. Przez ponad dwie dekady cały czas poruszał aktualne tematy, które odpowiadały gustom milionów widzów Polsatu. - To serial, który łączy pokolenia. Jest i dla młodszych dzieci, dla młodzieży. Jest wiele wątków, które będą się podobać wszystkim - podsumowuje ten fenomen Barbara Mularczyk-Potocka.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Barbara Mularczyk (@basiamularczyk)

Barwne kulisy
Serialowa Mariolka uczestniczyła w realizacji produkcji od samego początku. Wspomina, że nie było to dla niej łatwe, bo była nowicjuszką. Ze szczególnym sentymentem wspomina sceny grupowe, w których miała okazję pracować ze świetną obsadą serialu. - Te sceny były bujne, kolorowe i szalone - opowiada.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Barbara Mularczyk (@basiamularczyk)

Niesamowita obsada
W serialu przez lata pojawiali się wspaniali aktorzy z głównej obsady, ale też wyjątkowe postacie w rolach epizodycznych. - Miałam okazję poznać wiele osób. Wybitne postacie kina, telewizji, muzyków, ikony teatru - wylicza Barbara Mularczyk-Potocka, wspominając szczególnie tych, którzy już odeszli, na przykład Zbigniewa Wodeckiego.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Barbara Mularczyk (@basiamularczyk)

„Świat według Kiepskich” od poniedziałku do piątku od godz. 15:00 i w niedzielę od godz. 16:25 Telewizji POLSAT SERIALE.

#SERIALE_PAGINATION(46862 true)