2022-09-19

Nauczyciel biologii startuje w zawodach MMA. Chcieć to móc!

0

Kevin James i Salma Hayek w zabawnej komedii obyczajowej, która z optymizmem opowiada, że warto walczyć o ważne rzeczy, nawet jeżeli inni to wyśmiewają. Nauczyciel biologii chce zdobyć pieniądze na utrzymanie w pracy swojego przyjaciela w nietypowy sposób, bo... walcząc w zawodach mieszanych sztuk walki! Czy uda mu się zwyciężyć i zdobyć nie tylko uznanie? Film „Mocne uderzenie” w niedzielę 25 września 2022 roku o godz. 14.45 w Polsat Seriale.

Szkolne problemy
40-letni Scott Voss, były zapaśnik, to znudzony życiem nauczyciel biologii. Ten apatyczny mężczyzna uczy w podrzędnej szkole średniej. I zapewne nic nie zmieniłoby się w jego monotonnej egzystencji, gdyby nie wyszło na jaw, że jego szkoła ma potężne problemy finansowe. W ramach cięcia kosztów władze placówki postanawiają zrezygnować z programu nauki muzyki i zwolnić z pracy jego kolegę, Marty’ego.

Walka o przyjaciela
Scott postanawia zapobiec problemom przyjaciela i wpada na zwariowany pomysł. Chcąc zarobić brakujące pieniądze, bierze udział „na czarno” jako zawodnik w zawodach mieszanych sztuk walki. Jego bliscy i znajomi myślą, że Scott oszalał, zwłaszcza szkolna pielęgniarka. Mimo to on zaczyna intensywny trening pod okiem trenera. Wszyscy uważają jego działanie za wariactwo. Szybko jednak okaże się, że w tym szaleństwie jest metoda. Swoją determinacją Scott osiąga coś, czego nikt się nie spodziewał, bo staje się sensacją, która łączy całą szkołę i inspiruje innych do działania…

Mocna obsada
Gwiazdą filmu jest Kevin James, popularny amerykański komik, najbardziej znany z serialu „Diabli nadali”, dwóch hitów z cyklu „Oficer Blart” oraz nie mniej popularnych „Dużych dzieci” i „Jeszcze większych dzieci”. Partnerują mu Henry Winkler i nominowana do Oscara Salma Hayek, znana między innymi z filmów „Desperado” i „Frida”. W roli trenera wystąpił prawdziwy mistrz MMA Bas Rutten.

Film „Mocne uderzenie” w niedzielę 25 września 2022 roku o godz. 14:45 w Telewizji POLSAT SERIALE.

#SERIALE_PAGINATION(46862 true)
Komentarze