2022-09-08

Komediowo-obyczajowy „Akademik” w Polsat Seriale

0

Obyczajowo-komediowa produkcja pokazująca studenckie życie: naukę, pracę, imprezy i pasje w krzywym zwierciadle to propozycja na dobry początek tygodnia. Poznaj młodych ludzi, których los rzucił do jednego mieszkania. Jak poradzi sobie razem grupa o mocnych temperamentach? „Akademik” w poniedziałek o godz. 22:00 w Polsat Seriale.

Bohaterowie w akademiku
Serial przedstawia losy studentów mieszkających w koedukacyjnym domu studenckim. Trzej chłopcy: Zdzich, Roger i Michał zostają ulokowani w pokoju w mieszkaniu, w którym są już zameldowane trzy atrakcyjne dziewczyny: Weronika, Lena i Andżelika. Kiedy w jednym miejscu zderza się sześć różnych charakterów, można spodziewać się mieszanki wybuchowej wydarzeń.

Studenckie życie
W grupie docierają się, niejednokrotnie kłócą, również uczą się akceptować dzielące ich różnice, a jednocześnie wszyscy świetnie się bawią w swoim towarzystwie. Bohaterowie zaprzyjaźniają się ze sobą, wspólnie przeżywają rozterki miłosne, wspierając się w trudnych chwilach, ale też często robią sobie niezłe psikusy. Oprócz studiowania znajdują czas na imprezy, działalność studencką i dodatkową pracę.

Nie tylko komedia
Każdy z nich idzie własną drogą ku dorosłości. Perypetie bohaterów to połączenie prawdziwych problemów z komicznymi wypadkami, które najczęściej sami na siebie ściągają albo po prostu są ofiarami fatalnych nieporozumień. Kolejne odcinki serialu pokazują, że nigdy nie możemy być pewni, na co wpadną pomysłowi chłopcy, czy też jaką kolejną intrygę uknują dziewczyny.

   

Serial „Akademik” od 12 września 2022 roku w poniedziałek o godz. 22:00 w Telewizji POLSAT SERIALE.

#SERIALE_PAGINATION(46862 true)
Komentarze