2023-11-06

„Teściowie”: Nowy serial komediowy w Polsat Seriale

0

Para zakochanych, ogłaszających ciążę i małżeństwo oraz czwórka niezadowolonych z tego rodziców, którzy próbują stanąć na drodze ich życiowym decyzjom. Andżelika i Lucjan celowo wprowadzają w błąd swoich bliskich, ale czy uda im się osiągnąć założone cele? Dużo humoru i zwrotów akcji w komediowej produkcji w znakomitej obsadzie. „Teściowie” od 8 listopada w środę od godz. 18:00 w Polsat Seriale.

O czym jest serial „Teściowie”
Pełna humoru i zwrotów akcji produkcja komediowa, pokazująca w krzywym zwierciadle współczesne obyczaje oraz konflikty pokoleniowe. Zawsze jest za wcześnie, żeby zostać dziadkiem czy babcią. A miłość do teścia i teściowej w przyrodzie występuje bardzo rzadko.

Rodziny na bakier
Andżelika, fanka social mediów, marząca o karierze w telewizji i Lucjan - pasjonat średniowiecza, w trakcie doktoratu z historii, ogłaszają, że zamierzają się pobrać, bo spodziewają się dziecka. Rodzice Andżeliki Nagórskiej - Violetta i Zenon Nagórscy, podobnie jak rodzice Lucjana – Dorota i Roman Ledwoń nie są z tego pomysłu młodych szczególnie zadowoleni, bo wobec jedynaków mieli inne plany. Rodzice Andżeliki to dorobkiewicze. Mają dojrzewalnię bananów i hurtownię warzyw, mieszkają w okazałym domu. Natomiast Ledwoniowie to skromna rodzina - związek listonosza i właścicielki niewielkiego osiedlowego salonu kosmetycznego. A kiedy przyszli teściowie już się spotkają, postanawiają zrobić wszystko, żeby do ślubu nie doszło...

Ekipa i obsada
Doskonałą zabawę gwarantują znakomici twórcy produkcji. Autorami scenariusza są Krzysztof Jaroszyński oraz Mariusz Cieślik, operatorem obrazu Grzegorz Kuczeriszka, który wraz z Krzysztofem Jaroszyńskim odpowiada także za reżyserię. Serial powstał na zlecenie Telewizji Polsat przy współpracy wykonawczej firmy TFP. W rolach tytułowych teściów znani i lubiani przez polskich widzów: Joanna Kurowska („Dzień Świra”, „Świat według Kiepskich”), Cezary Pazura („Chłopaki nie płaczą”, „Nic śmiesznego”) jako rodzice panny młodej oraz Jolanta Fraszyńska („Skazany na bluesa”, „Ławeczka”) i Cezary Kosiński („Pianista”, „Bogowie”) jako rodzice pana młodego. Przedstawicieli młodego pokolenia zagrali Julia Wieniawa („Jak poślubić milionera”, „Zawsze warto”) i Ignacy Liss („Zadra”, „Przepustka”). Gościem specjalnym serialu jest piosenkarka Ramona Rey.

   

„Teściowie” od 8 listopada w środę od godz. 18:00 w Polsat Seriale.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat

#SERIALE_PAGINATION(46862 true)